Uczestnicy wszystkich edycji programu "Rolnik szuka żony" organizują tajne spotkanie. Adam Kraśko zaśpiewa swój przebój

Jak donosi "Super Express", uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" organizują tajne spotkanie, na którym zabraknie kamer i mediów. Chcą porozmawiać o tym, jak po zakończeniu nagrań wygląda ich życie.
Zobacz wideo

Kolejna edycja programu "Rolnik szuka żony" zbliża się do końca. W niedzielę zostanie wyemitowany finałowy odcinek, w którym dowiemy się, które pary przetrwały. W sześciu edycjach pojawiło się mnóstwo osób, które szukały przed kamerami miłości. Wielu z nich się poszczęściło, jednak niektórzy dalej pozostają sami.

"Rolnik szuka żony". Uczestnicy organizują tajne spotkanie

Popularność programu sprawiła, że bohaterowie stali się rozpoznawalni, a widzowie do tej pory śledzą ich losy. Nie wszystkim się to jednak podoba. Wielu z nich chce uniknąć rozgłosu i nie chce wpuszczać mediów do swojego życia. Nie jest tajemnicą, że wielu z nich się zaprzyjaźniło, darzą siebie też sympatią.

Stworzyliśmy specjalną grupę na Facebooku i bardzo pilnujemy, by nie dostały się do niej niepowołane osoby. Sporo rozmawiamy i wpieramy się w trudnych momentach - powiedziała w "Super Expressie" Małgorzata Plaza, która walczyła o serce Jana w 5. edycji.

Uczestnicy postanowili więc zorganizować spotkanie. Swoją obecność potwierdziło już ok. 40 osób. Pojawi się m.in. Agata, wybranka Łukasza w 5. edycji, rolniczka Ania z 2. edycji oraz Łukasz z 3. edycji. Nie zabraknie też Adama Kraśki, który pojawił się w pierwszym sezonie. Po zakończeniu nagrań zajął się działalnością wokalną, dlatego - jak donosi "SE" - będzie on gwiazdą wieczoru i zaśpiewa swój utwór "Żona dla Rolnika". 

Bez wątpienia będzie się działo!

AW

Więcej o: