Barbara Kurdej-Szatan zaliczyła modową wpadkę. Na imprezie pojawiła się w czymś, co przypomina koc

Barbara Kurdej-Szatan zjawiła się na czwartkowej prezentacji kolekcji duetu THECADESS. Niestety, tym razem jej stylizacja nas nie zachwyciła.
Zobacz wideo

Barbara Kurdej-Szatan raczej rzadko zalicza modowe wpadki. Na imprezach zazwyczaj wygląda bardzo kobieco i seksownie, uwielbia też eksponować ciało i podkreśla swoje wdzięki. Aktorka aktualnie bierze udział w "Tańcu z Gwiazdami" i całymi dniami trenuje do kolejnego odcinka na żywo. Jednak znalazła czas, żeby pojawić się na branżowej imprezie.

Barbara Kurdej-Szatan zaliczyła modową wpadkę

Jednak tym razem nie zachwycamy się jej stylizacją. Kurdej-Szatan założyła zestaw przypominający dres lub materiał, z jakiego uszyty jest koc. Składał się on z kurtki oraz spodni o długości 3/4, które kończyły się frędzlami. Miała też długie czarne kozaki, które zakryły całkowicie jej nogi. Niestety, ten strój całkowicie zniekształcił sylwetkę aktorki i zaburzył proporcje.

Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan Kapif.pl

Jednak po zdjęciach widać, że Barbara doskonale się czuła w tym stroju. Radośnie pozowała i przybierała różne pozy. I to w sumie jest najważniejsze. Więcej ujęć aktorki zobaczycie w naszej galerii.

A Wy jak oceniacie tę stylizację?

AW

Więcej o: