Eva Longoria zaliczyła wpadkę na czerwonym dywanie. Kolor jej twarzy znacznie różnił się od reszty ciała

Eva Longoria pojawiła się na amfAR Gala Los Angeles. Na pierwszy rzut oka wyglądała elegancko, jednak niestety nie wszystko wyszło perfekcyjnie. Aktorka zaliczyła sporą wpadkę. Wszystkiemu winien makijaż.

10 października w Los Angeles odbyła się amfAR Gala, na której zebrano pieniądze dla fundacji zajmującej się badaniami nad AIDS. Na wydarzeniu zjawiło się mnóstwo największych gwiazd Hollywood. Wśród nich m.in. Gwyneth Paltrow, Tom Hanks i Julia Roberts. Zjawiła się także Eva Longoria.

Eva Longoria zaliczyła wpadkę na czerwonym dywanie

Aktorka zjawiła się w obcisłej, musztardowej sukni z trenem, ciągnącym się po podłodze. Kreacja była dość odważna. Eksponowała dekolt oraz była wycięta na plecach. Całość uzupełniły sandały oraz fryzura - tym razem Longoria spięła włosy w kok.

Jednak największą uwagę zwraca makijaż 44-latki. Na zdjęciach widać, że wizażystka wybrała dla niej za ciemny odcień podkładu i przesadziła z ilością bronzera. Przez to twarz aktorki odcinała się od reszty ciała i była w zupełnie innym kolorze. Szkoda, że do tego doszło, gdyż Longoria mogła prezentować się naprawdę pięknie, prawda?

Te wpadki gwiazd są już kultowe! Pamiętacie je?

Zobacz wideo

AW

Więcej o:
Komentarze (23)
Eva Longoria zaliczyła wpadkę na czerwonym dywanie. Kolor jej twarzy znacznie różnił się od reszty ciała
Zaloguj się
 • Gość: zawied

  Oceniono 16 razy 4

  Tu wpadką był nie kolor Twarzy, a raczej wycięcia w sukni. Smutny to widok oklapniętych piersi rozchodzących się na boki, no i plecki już starawe. Powinna skupić się na umiejętnym przysłanianiu , byłoby wtedy bardzo dobrze. Bo to śliczna kobietka.

 • Gość: Gościu

  Oceniono 2 razy 0

  Nie bardzo nie bardZo jej ro wszystko wyszło Rozlana jakaś . Patrz na Jean Fonde Ewka

 • Gość: George

  Oceniono 3 razy -1

  Je je je he . Wyglada jak ostatni Mochikanin

 • Fan Fan Czarny tulipan

  Oceniono 3 razy -3

  44-letnia wspaniała kobieta ale jeszcze wspanialsza była 20 lat temu, pamiętam z tego okresu ze zdjęć podkochiwał m się w niej "platonicznie- fotograficznie" mając wtedy 16 lat

 • Gość: Jusia

  Oceniono 7 razy -5

  Dobrze jej i tak . Niech nie zadziera nosa

 • Gość: Marianna

  Oceniono 7 razy -5

  Polki są najładniejsze na świecie tylko po komunistyczna mentalność tego nie przyjmuje do wiadomości . W kulturze narodu jest / albo nie chwalić albo hejtowac nawet to co dobre . A od jutra ( wybory ) cofniemy się jeszcze dalej bo o 30 lat ( oby nie )

 • Gość: Gosc

  Oceniono 11 razy -9

  Nawet gdyby makijaz byl ok to i tak pieknie by nie wygladala przez te cyce na wierzchu-obrzydliwe

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX