Eva Longoria zaliczyła wpadkę na czerwonym dywanie. Kolor jej twarzy znacznie różnił się od reszty ciała

Eva Longoria pojawiła się na amfAR Gala Los Angeles. Na pierwszy rzut oka wyglądała elegancko, jednak niestety nie wszystko wyszło perfekcyjnie. Aktorka zaliczyła sporą wpadkę. Wszystkiemu winien makijaż.

10 października w Los Angeles odbyła się amfAR Gala, na której zebrano pieniądze dla fundacji zajmującej się badaniami nad AIDS. Na wydarzeniu zjawiło się mnóstwo największych gwiazd Hollywood. Wśród nich m.in. Gwyneth Paltrow, Tom Hanks i Julia Roberts. Zjawiła się także Eva Longoria.

Eva Longoria zaliczyła wpadkę na czerwonym dywanie

Aktorka zjawiła się w obcisłej, musztardowej sukni z trenem, ciągnącym się po podłodze. Kreacja była dość odważna. Eksponowała dekolt oraz była wycięta na plecach. Całość uzupełniły sandały oraz fryzura - tym razem Longoria spięła włosy w kok.

Jednak największą uwagę zwraca makijaż 44-latki. Na zdjęciach widać, że wizażystka wybrała dla niej za ciemny odcień podkładu i przesadziła z ilością bronzera. Przez to twarz aktorki odcinała się od reszty ciała i była w zupełnie innym kolorze. Szkoda, że do tego doszło, gdyż Longoria mogła prezentować się naprawdę pięknie, prawda?

Te wpadki gwiazd są już kultowe! Pamiętacie je?

Zobacz wideo

AW

Więcej o: