Anita ze "Ślubu..." dzieli się opowieściami z życia rodzinnego, a internauci pytają o następną edycję programu. Zdradziła tajemnicę produkcji

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dodała na Instagramie wpis, w którym podzieliła się z fanami kawałkiem ze swojego życia matki. Jednak znaleźli się tacy, którzy zwrócili uwagę na brak kolejnej edycji programu w jesiennej ramówce.
Zobacz wideo

Na początku czerwca Anita i Adrian, którzy poznali się w 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", zostali rodzicami. Na świecie pojawił się ich syn Jerzy, który szybko stał się gwiazdą profili instagramowych swoich rodziców.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kiedy kolejna edycja?

Kobieta chętnie dzieli się z fanami swoimi przeżyciami związanymi z wychowywaniem dziecka. Najnowszy wpis dotyczy tego, że ich 5-miesięczny syn wkracza w okres ząbkowania i próbuje wszystko brać do buzi. Rozpisała się także na temat czytania książek dzieciom, czego jest zwolenniczką.

 

Jej wpis spotkał się ze sporym entuzjazmem fanów, jednak w komentarzach pojawił się ciekawy wątek. Jeden z internautów zapytał, czy Anita wie coś na temat nowej edycji programu, która była zaplanowana na jesień, a nie została wyemitowana. Anita odpisała ze szczerością:

Wiadomo tyle, że została nakręcona, ale z niewiadomych przyczyn został przeniesiony termin jej emisji - zdradziła.

Jak na razie nie ma żadnego oficjalnego komunikatu, w którym podano przyczyny opóźnienia emisji. Czekacie na kolejną edycję?

AW