TVP zaliczyła wpadkę. W programie "Czar par" pomylono imię męża Zosi Zborowskiej

Kultowy program "Czar par" powrócił na antenę. W piątkowym odcinku doszło jednak do wpadki. Produkcja pomyliła imię męża Zosi Zborowskiej.

We wrześniu na antenę TVP2 po 23 latach powrócił program "Czar par". Prowadzącymi zostali Izabella Krzan i Maciej Kurzajewski. Do rywalizacji stanęło 14 par, które walczą o 300 tys. złotych. W każdym z odcinków biorą oni udział w różnych zadaniach i testach m.in. na znajomość siebie nawzajem. W ostatnim odcinku musieli oni rozpoznać znane małżeństwa z polskiego i zagranicznego show-biznesu. I to właśnie wtedy produkcja zaliczyła wpadkę.

"Czar par". TVP zaliczyła wpadkę

Wśród gwiazd pojawili się m.in. Maja i Krzysztof Rutkowscy, Victoria i David Beckham oraz Joanna Brodzik oraz Paweł Wilczak. Uczestnicy mieli też rozpoznać Zosię Zborowską i jej męża, Andrzeja Wronę. Jednak kiedy prowadzący przedstawiał odpowiedzi, pomylono imię siatkarza. Zamiast Andrzeja napisano... Marcin.

Zosia Zborowska i Marcin Wrona. Raz jeszcze najlepsze życzenia, bo to jest młode małżeństwo - mówił prowadzący.

Fragment programu 'Czar par'Fragment programu 'Czar par' Screen z VOD/ Czar par

Wiele wskazuje na to, że TVP pomyliło sportowca z dziennikarzem TVN-u, który nazywa się właśnie Marcin Wrona. Dziwimy się jednak, że produkcja dopuściła do emisji takiej wpadki, gdyż jak wiadomo program nie jest nagrywany na żywo i można było to zmienić.

Pamiętacie te wpadki?

Zobacz wideo

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.