"Love Island". Damian w ogniu krytyki. Widzowie są oburzeni, że zostawił Mariettę. "Brak klasy. Moralne dno". Dostało się też Monice

W "Love Island" sporo się dzieje. Damian, który do tej pory był w parze z Mariettą, zostawił ją dla Moniki. Widzom bardzo nie spodobało się jego zachowanie.

"Love Island. Wyspa Miłości" to nowe reality-show Polsatu. Przystojni mężczyźni i piękne kobiety zamieszkali razem w luksusowej willi w Hiszpanii, aby połączyć się w pary i sprawdzić, czy uda im się stworzyć związek. Już po tygodniu od rozpoczęcia programu pojawiły się pierwsze głębsze relacje, a nawet romanse. Ostatnio najwięcej kontrowersji wzbudza relacja Marietty i Damiana. Choć początkowo mogłoby się wydawać, że świetnie do siebie pasują i będzie z tego coś więcej niż przyjaźń, to teraz okazuje się, że chłopak zainteresował się inną kobietą.

ZOBACZ TERAZ: "Love Island". Dominik potwierdził domysły widzów. Przyznał się do roli w... filmie pornograficznym!

"Love Island. Wyspa miłości". Widzowie krytykują Damiana

Marietta na początku programu była w parze z Marcinem. Jednak po kilku dniach zdecydowała się połączyć z Damianem, a przez to jej poprzedni partner został wyeliminowany z show. Uczestniczka była pewna, że ona i jej nowy chłopak stworzą zgraną parę, jednak jemu wpadła w oko inna mieszkanka willi - Monika. Wtedy wszystko się skomplikowało, ponieważ Damian spędził noc z Mariettą, a następnego dnia oświadczył, że chciałby wejść w związek z Moniką. Co więcej, podczas zadania wymyślonego przez produkcję, namiętnie całował z Moniką, na co patrzyła jego programowa partnerka. Cała sytuacja i zachowanie uczestnika bardzo nie spodobało się widzom. Pod zdjęciem Marietty na Instagramie "Love Island" pojawiło się wiele negatywnych komentarzy.

Damian jest mega chamski. Szkoda mi Marietty, widać, że coś do niego poczuła, a on się ogląda za Moniką.
Damian wydawał się fajnie ułożonym facetem. A tu zonk, delikatnie mówiąc, brak klasy, moralne dno.
Kto normalny całuje inna laskę przy "swojej dziewczynie", z którą dopiero co razem z łóżka wstał? Już nie wspomnę o tym, że Monika to robiła przy Marietcie... To o niej też świadczy!

Dostało się również Monice, która odbiła Damiana swojej koleżance.

Monika mówiła, że nie chce Damiana, bo jest z Mariettą, a tu co? Mega fałszywa.
Większej intrygantki, jak Monika, to nie widziałam.
Moniczka nie taka święta. Sama oceniała Mikołaja, a teraz odbiła Damiana - czytamy.

Jak myślicie, Damian jeszcze wróci do Marietty? A może ona znajdzie sobie nowego partnera?

Czas na „Love Island Polska”! Karolina Gilon zaprasza. Zobaczcie wideo.

Zobacz wideo

JP

Więcej o: