Ania Bardowska z "Rolnika..." na nowym zdjęciu eksponuje ciążowy brzuch. Widać, że poród już niedługo

Ania i Grzegorz Bardowscy, którzy poznali się w programie "Rolnik szuka żony", spodziewają się drugiego dziecka. Przyszła mama dodała nowe zdjęcie, na którym eksponuje ciążowe krągłości i przy okazji zaapelowała do innych kobiet.

Na początku maja Ania i Grzegorz Bardowscy, którzy poznali się w 2. edycji programu "Rolnik szuka żony" ogłosili, że po raz drugi zostaną rodzicami (mają już 3-letniego syna Jasia). Tym razem spodziewają się dziewczynki, z czego bardzo się cieszą.

"Rolnik szuka żony". Ania Bardowska w zaawansowanej ciąży

Bardowska chętnie dzieli się z internautami informacjami o tym, jak przebiega jej ciąża. Tym razem jednak dodała zdjęcie, na którym pozuje trzymając się za brzuch. Jest już w 30. tygodniu ciąży i widać, że poród zbliża się wielkimi krokami. Przy okazji dodała też ważny post. Zwróciła się do przyszłych mam i opisała, jakim problemem jest picie alkoholu w ciąży. Dodała też, że nie wybaczyłaby sobie, gdyby przez to, że uległa zachciance, zaszkodziła dziecku.

To moja druga ciąża i wiecie, czym chcę się pochwalić? Z ręką na sercu mówię, że w ciąży nie spożyłam ani grama alkoholu. Teorii, że lampka wina nie zaszkodzi, mówię stanowcze nie! Na wszystko w życiu jest czas - napisała.
 

Internautki w komentarzach przyznały jej rację i zgodziły się z jej słowami. Posypały się także komplementy pod jej adresem:

Aniu, myślałam o tobie dzisiaj, wyglądasz pięknie! Oczywiście popieram to, co napisałaś.
Ciąża ci służy, pięknie wyglądasz. A co do procentów, to racja. Tu wybór jest bardzo prosty. Można sobie powiedzieć stop.
Całkowicie popieram. Wygląda pani bardzo ładnie - komplementują.

Dobrze, że Ania Bardowska, która ma prawie 126 tys. obserwatorów porusza takie kwestie. Może dzięki temu wzrośnie świadomość wśród szerszej grupy kobiet.

Nie tylko Ania i Grzegorz poznali się w programie. Te pary przetrwały i do tej pory tworzą szczęśliwe rodziny:

Zobacz wideo

AW

Więcej o: