TVN w jesiennej ramówce przygotował dla swoich widzów wiele niespodzianek. "Starsza pani musi fiknąć" będzie prawdziwym hitem

22 sierpnia odbyła się prezentacja jesiennej ramówki TVN-u. Wiemy już, co czeka na widzów stacji.

TVN przygotował dla swoich widzów wiele niespodzianek. Oprócz znanych programów, takich jak m.in. "Milionerzy" czy "Kuba Wojewódzki", wrócą znane już produkcje rozrywkowe (np. "Top Model", "MasterChef"). Oprócz nich pojawi się wiele nowości. Zobaczcie, co i kiedy będzie emitowane.

TVN - ramówka

Zacznijmy od programów, które już doskonale znają widzowie TVN. "Milionerzy" wracają na antenę 2 września. Nowe odcinki będą emitowane od poniedziałku do czwartku o godz. 20:55. Od początku września pojawią się też codzienne wydania "Dzień Dobry TVN". Jak poinformował Edward Miszczak, dyrektor programowy stacji, zmieni się godzina emisji - teraz będzie to godz. 7:30.

Oprócz tego pojawią się nowe sezony ulubionych programów rozrywkowych widzów TVN. Tak jak i w poprzednich sezonach w każdy wtorek o 22:30 Kuba Wojewódzki będzie rozmawiać z kolejnymi gośćmi w swoim show (pierwszy odcinek 3 września). Od 2 września (poniedziałek, 21:30) wraca "Top Model". Tu również wprowadzono zmianę - wydłużono odcinki do 60 minut. Od 5 września (czwartek) Magda Gessler będzie przeprowadzać kolejne "Kuchenne rewolucje". W soboty o godz. 20:00 będzie można oglądać zmagania uczestników w show "Mam Talent". Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 7 września. Dzień później, czyli w niedzielę 8 września, Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran po raz kolejny ocenią kandydatów, którzy marzą o zostaniu kolejnym "MasterChefem". Nie zabraknie także programów Martyny Wojciechowskiej "Kobieta na krańcu świata" (pierwszy odcinek w niedzielę 8 września o 11:00) oraz Ewy Drzyzgi "36.6°C" (od soboty 7 września o 18:00).

Na antenę wrócą także seriale: "Pułapka" (od 3 września we wtorki o 21:30) - od 22 października zastąpi go "Pod powierzchnią"

TVN - nowości

Wśród nowości znalazł się program "Starsza pani musi fiknąć". Pojawią się w nim gwiazdy wraz z jednym z rodziców. Przeżyją oni niezapomniane przygody i nie raz będą pokonywać swój strach i słabości. Zobaczymy m.in. Andrzeja Piasecznego i Dawida Kwiatkowskiego z mamami oraz Annę Dereszowską z tatą. Pierwszy odcinek już w środę o godz. 21:30. W niedzielę 8 września o 21:30 po 10 latach wraca serial "39 i pół", z Tomaszem Karolakiem i Darią Widawską w rolach głównych. Oprócz tego będziemy śledzić przygody Edyty Górniak, która będzie uczyć się jeździć samochodem. "My Way" na antenie pojawi się 30 października.

Edyta Górniak o konflikcie z Kingą Rusin:

Zobacz wideo

Jak widać widzowie nie będą narzekać na nudę.

AW

Więcej o:
Komentarze (19)
TVN w jesiennej ramówce przygotował dla swoich widzów wiele niespodzianek. "Starsza pani musi fiknąć" będzie prawdziwym hitem
Zaloguj się
 • Gość: m

  Oceniono 14 razy 10

  "Małgonia" przebrała się za Warnke?
  Gesslerowa powinna wymienić mopa, bo ten już strasznie sfilcowany. Zużyty mop i koszula nocna - zaiste królowa!

 • Gość: uuu

  Oceniono 5 razy 5

  Gessler koniecznie trzeba sprezentować lustro
  jako podstarzała Shirley Temple zaczyna wyglądać groteskowo,
  może czas na zmianę skalpu?

 • Gość: omg

  Oceniono 4 razy 4

  wampiry z Dynastii wyglądają bardziej stylowo niż kubuś z gesslerową na tym zdjęciu. Odechciewa się oglądania. ha,ha,ha TVN powinien fiknąć.

 • Sara S

  Oceniono 3 razy 3

  A dlaczego nie wydłużono czasu trwania milionerów odrzucając reklamy odcinek trwa ok.25 minut

 • Gość: Ana

  Oceniono 2 razy 2

  A zwiastun z trumną okazał się niestety proroczy.

 • Gość: Władysław Frusyniak

  Oceniono 1 raz 1

  Miszczak mieszał w tym garnku swoim fallusem

 • Gość: GHOSC

  Oceniono 3 razy 1

  PRZEPRASZAM WSZYSTKICH ZA GŁUPOTY JAKIE PISAŁAM PRZEZ OSTATNIE PÓŁ ROKU. WALIŁO MI NA DEKIEL PO KOKSIE. TERAZ PRZESTAŁAM I PIJĘ TYLKO WÓDĘ I JARAM TRAWĄ I STARAM SIĘ NIE WCHODZIĆ PO PIJAKU NA PLOTKA. OBIECUJĘ JUŻ NIE PIER DO IĆ GŁUPOT.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX