Kurdej-Szatan gwiazdorzy na planie "TzG"? Ponoć była oburzona wyborem partnera. "Zaniemówiła, później krzyczała". Jest komentarz aktorki

Portal Pomponik donosi, że Barbara Kurdej-Szatan pokłóciła się z ekipą programu "Tańca z Gwiazdami". Aktorce podobno nie spodobał się wybrany dla niej parter taneczny. W końcu postanowiła zabrać głos w sprawie.

Znamy już wszystkich uczestników, którzy wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami". Barbara Kurdej-Szatan jest typowana na jedną z największych gwiazd najnowszej edycji tanecznego show. Portal Pomponik uważa, że aktorka miała specjalne wymagania, co do swojego partnera. Kiedy została przydzielona do pary z innym tancerzem niż chciała, miała zrobić na planie niemałą aferę.

Barbara Kurdej-Szatan gwiazdorzy na planie "TzG"? Aktorka odniosła się do sprawy

Portal Pomponik donosi, że Basia chciała być w parze z Rafałem Maserakiem, który kilka lat temu doprowadził do finału jej koleżankę, Elę Romanowską. Według podanych informacji aktorce został przydzielony ktoś inny i miało jej się to nie spodobać. Podobno pokłóciła się nawet z produkcją "Tańca z Gwiazdami".

Na planie "Tańca z Gwiazdami" dzieje się bardzo dużo. Ostatnio atrakcją była "kłótnia" Basi z produkcją - poszło o tancerza. Producenci chcieli połączyć ją w parę z debiutantem. Gdy się o tym dowiedziała, najpierw zaniemówiła, a później zaczęła krzyczeć, bo chciała kogoś "sprawdzonego", kto pomógłby jej opanować stres podczas pierwszych odcinków na żywo - twierdzi informator Pomponika.

Basia nie czekała długo i postanowiła odnieść się do sprawy. Na swoim InstaStories nagrała filmik, w którym dementuje słowa informatora portalu.

Jakieś totalne bzdety na temat tego, że się kłócę z produkcją, że krzyczę, że zachowuję się jak jakaś gwiazdunia. Otóż nie. Po to wybieram różne projekty w swoim życiu, by mieć z tego fun, żeby się tym cieszyć, żeby się rozwijać. Kocham swoją pracę i ją szanuję przede wszystkim. Nie mam powodu, by zachowywać się jak gwiazdunia, nie lubię tego bardzo w pracy. Na nikogo nie krzyczałam - mówi.

Dalej zdradziła, że jest bardzo zadowolona ze swojego partnera, którego przydzieliła jej produkcja.

Mam wspaniałego tancerza. Jestem zachwycona tym, że właśnie on został mi przydzielony. Świetnie nam się razem pracuje, ale kto to taki, to dowiecie się już niebawem.

Występ w "Tańcu z Gwiazdami" to ogromne wyzwanie. Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o tym, jak stresuje się udziałem w programie:

Zobacz wideo

KB