Natalia Klimas pokazała wózek córki. Taki sam wybrała też Weronika Rosati. Cena? Luksus pełną parą

Natalia Klimas właśnie pochwaliła się na Instagramie wózkiem, jaki sprawiła dla swojej córki. To model znanej marki. Taki sam dla swoich pociech wybrały też inne gwiazdy.

Natalia Klimas niedawno została mamą, a na świat przyszła jej córka Zuzia. Aktorka pochwaliła się właśnie zdjęciem ze wspólnego spaceru z pociechą. Zaznaczyła jednak, że nie jest to pierwsze wyście dziewczynki. To doświadczenie było bowiem zarezerwowane jedynie dla młodych rodziców. Klimas dobitnie zaznaczyła to w opisie pod fotografią.

To nie jest nasz „pierwszy spacer”. Pierwszy spacer już dawno był i był tylko nasz, z daleka od świata instagrama i daleko od świata rzeczywistego - napisała.  
 

Natalia Klimas wybrał wózek dla córki 

Tym samym Natalia Klimas pochwaliła się też jakim wózkiem jeździ jej córka. Okazuje się, że to znana marka Dubati. Wózki tej marki wybrały również inne gwiazdy, takiej jak: Olga Frycz, Weronika Rosati, Magdalena Boczarska, Katarzyna Zielińska, Sylwia Juszczak, Marta Żmuda Trzebiatowska czy Natalia Siwiec.

Model, na który zdecydowała się Natalia Klimas nie należy do najtańszych. Jego koszt to około 4 500 zł. Nie są to małe pieniądze, ale przypomnijmy, że Izabela Jachowska za ten dla Christophera zapłaciła aż 13 tysięcy złotych

Joanna Krupa również niebawem zostanie mamą. Zobaczcie, jak modelka przygotowuje się do tej roli.

Zobacz wideo
Więcej o: