Natalia Klimas wzruszyła się na swoim baby shower. Wszystko przez słowa Ferenstein-Kraśko. "Walnęła taką przemowę, że się popłakałam"

Natalia Klimas pochwaliła się zdjęciami i nagraniami ze swojego baby shower. Na przyjęciu pojawiło się mnóstwo gwiazd. Nie zabrakło też wzruszających momentów.
Zobacz wideo

Natalia Klimas lada moment zostanie mamą. Nic dziwnego, że jej koleżanki urządziły dla niej baby shower. Na przyjęciu pojawiły się m.in. Olga Frycz, Anna Czartoryska-Niemczycka, czy Karolina Ferenstein-Kraśko. To właśnie ta ostatnia podczas imprezy zdobyła się na przemowę, która wzruszyła przyszłą mamę. 

Kiedy było minus trzydzieści i jechałyśmy przez las saniami, mówiłaś mi, że jesteś bardzo nieszczęśliwa, że to nie jest dobry czas, że szukasz drogi. Znalazłyśmy drogę najpierw w śniegu, a później powiedziałam ci totalny banał - "Wszystko będzie dobrze" - słyszymy, jak na instagramowym nagrani mówi Karolina Karolina Ferenstein-Kraśko.

Te słowa sprawiły, że oczy Klimas zaszkliły się i pojawiły się w nich łzy. Nic dziwnego, że aktorka postanowiła podziękować przyjaciółkom za te wzruszające chwile. Na jej Instagamie pojawił się bowiem równie osobisty wpis. 

Wczoraj był mój baby shower i nie zapomnę tego wieczoru na długi czas. Było Nas dwadzieścia pięć cudownych kobiet. Jedne zerwały się z teatru, żeby ze mną świętować, drugie zostawiły w domach kilkutygodniowe maluchy, trzecie przeorganizowały cały tydzień. Dotarły wszystkie! Ilość serdeczności i miłości (o obłędnych prezentach nie wspomnę) jaką wczoraj otrzymałam, przerosła moje najśmielsze oczekiwania.

Gwiazda skomentowała też przemowę Karoliny Ferenstein-Kraśko.

Karolina walnęła taką przemowę, że się popłakałam - napisała na Instagramie. 
 

Baby shower Natalii Klimas 

Całe przyjęcie było bardzo eleganckie, a dominującym kolorem były biel oraz złoto. Nie zabrakło również romantycznych lampionów i akcentów roślinnych. Całą uwagę skradły jednak balony oraz urocze przystawki, na których znalazły się napisy "Zuzia" Takie bowiem imię Klimas wybrała dla swojej córki. 

AG 

Więcej o: