Agata z "Rolnika..." znowu zapytana o Łukasza. Tym razem straciła cierpliwość. "Pozdrawiam wszystkich ciekawskich"

Agata, która pojawiła się w programie "Rolnik szuka żony", do tej pory nie potwierdziła oficjalnie, że rozstała się z Łukaszem. Internauci dopytują się o niego w komentarzach. Ale ile można?

Wszystko wskazywało na to, że kolejni uczestnicy znaleźli miłość w programie "Rolnik szuka żony". Łukasz od pierwszego wejrzenia zakochał się w Agacie, widzowie byli też świadkami ich zaręczyn. Jednak zamiast ślubu prawdopodobnie doszło do ich rozstania. Oboje nie potwierdzili tego oficjalnie, ale od kilku miesięcy nie pokazują się razem ani nie dodają wspólnych zdjęć.

"Rolnik szuka żony". Zobacz, które pary przetrwały:

Zobacz wideo

"Rolnik szuka żony". Agata o Łukaszu

I choć niby to jest pewne, że zerwali zaręczyny, to internauci ciągle się dopytują Agaty o Łukasza. Kobieta ku ich niezadowoleniu niestety nie komentuje tego i nie zdradza szczegółów ich znajomości. Mimo to pod jej zdjęciami na Instagramie obserwatorki podejmują kolejne próby:

Dlaczego nie jesteś z Łukaszem? - zapytała jedna z internautek.

Agata zwróciła się do niej, żeby takie pytania zadała jej w wiadomości prywatnej, gdyż nie chce pisać o Łukaszu publicznie.

Takie pytania osobiste proszę zadawać w wiadomościach, a nie w komentarzach, bo jak można było zauważyć nie odpowiadam publicznie ze zrozumiałych względów. Pozdrawiam wszystkich ciekawskich - odpisała dość tajemniczo.
 

Być może nie chce publicznego prania brudów i medialnej wojny z Łukaszem. Czyżby obawiała się powtórzenia losu Pauliny? Przypomnijmy, że to pod jej adresem rolnik rzucił oskarżenia, nazywając ją "osobą zawistną". Po tym, jak podziękował jej za udział w programie, Paulina zarzuciła mu natomiast, że się nią zabawił. Przeczytacie o tym TUTAJ.

A Wy jak myślicie? Czemu Agata milczy na jego temat?

AW