Edyta Pazura pyta, jak podróżować z dziećmi, by nie zwariować. Z pomocą przyszła Agata Rubik, ale jej rada chyba nie spodoba się "instamatkom"

Edyta Pazura zapytała na Instagramie swoje obserwatorki o rady dotyczące podróżowania z dziećmi. Odpowiedź, jaką udzieliła Agata Rubik, totalnie ją rozbawiła.

Edyta Pazura bardzo aktywnie działa w sieci. Jej blog "Maybe Baby" cieszy się sporą popularnością wśród mam. Nic w tym dziwnego, Edyta porusza tam głównie tematykę macierzyństwa. Tym razem postanowiła podzielić się swoimi sposobami na podróżowanie z dzieckiem. Przy okazji na Instagramie zapytała też obserwatorki o ich tipy. Do dyskusji włączyła się nawet Agata Rubik, a jej odpowiedź mogła nie spodobać się typowym "instamatkom"

Edyta Pazura pyta o rady, odpowiada jej Agata Rubik

Zapowiadając nowy wpis na blogu, Pazura zamieściła na Instagramie zdjęcie swojej córki oraz parę słów odnośnie podróżowania z takimi właśnie maluchami. 

Podróż za jeden uśmiech, czyli jak podróżować, żeby nie zwariować. Dzisiaj na blogu post o moich patentach na rodzinne wojaże. Ciekawa jestem, jakie są Wasze sposoby na to, aby przetrwać w podróży z dziećmi - czytamy. 

Edyta zapytała więc o poradę, a z pomocą przyszła jej bliska koleżanka, Agata Rubik. I okazuje się, że jej sposób na podróżowanie z dziećmi jest nadzwyczaj banalny. 

Jak to jakie? IPad i żelki - wyznała.

Rozbawiona Pazura postanowiła natychmiast ostrzec koleżankę przed "instamadkami", które przecież zawsze wiedzą najlepiej, a swoim dzieciom żelek nigdy do ust by nie dały. 

„Madki” Cię zaraz spalą na stosie - napisała.

Agata podsumowała tę krótką, lecz zabawną wymianę zdań stwierdzeniem, że już na samą myśl o "spaleniu na stosie" przez "instamatki" jest jej gorąco. Na szczęście tym razem nikomu się nie oberwało. Uff! 

DH

Więcej o:
Komentarze (24)
Edyta Pazura pyta, jak podróżować z dziećmi, by nie zwariować. Z pomocą przyszła Agata Rubik, ale jej rada chyba nie spodoba się "instamatkom"
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 40 razy 34

  Obie bezrobotne instagramowe blondynki, żony swoich ojców 😂😂😂

 • Gość: Gosc

  Oceniono 15 razy 13

  Najlepiej to po prostu zacząć wychowywać zamiast pjerdolić głupoty i oczywiste oczywistości na instagramach.

 • Gość: Cezar

  Oceniono 12 razy 10

  skoncza sie problemy podrozowania z dziecmi zaczna sie z mezem. Blog pozostanie nadal aktualny :)))))))))))))

 • Gość: as

  Oceniono 10 razy 4

  obie mają porcelanę w gębię , porcelanę podobną do mojego WC . Bardziej sztucznie sie nie dało ?

 • Gość: mmm

  Oceniono 10 razy 2

  bachorek tłusty jak wieprzek.....

 • Gość: bhj

  Oceniono 8 razy 0

  A to dziecko przesłodkie to czyje? Ich?

 • sskrytykrytyk

  Oceniono 7 razy -1

  Jesli ten sposob pomaga to nie widze przeciwwskazań do jego stosowania. Krzywdy dziecku nie zrobi. Wszystko, jesli stosowane z umiarem, jest dla ludzi więc i dla dzieci.

  Gdyby faszerowała bachorki środkami nasennymi... a tak to kij z dupska wyjac i luuuuzzzz..bą włajaaaaż jak mawiają najstarsi górale. ;)

 • Gość: tosia

  Oceniono 4 razy -4

  Super !!!!!!! :-DDDDD

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX