Sykut-Jeżyna w beżowej sukni wyglądała zjawiskowo. Niestety, w pewnym momencie zaliczyła wpadkę. Wszyscy ujrzeli jej niebieskie majtki

Na Inauguracji Sezonu Letniego Raffaello pojawił się tłum polskich gwiazd. Wśród nich znalazła się Paulina Sykut-Jeżyna, która po raz kolejny zaliczyła wpadkę z bielizną w roli głównej.

Paulina Sykut-Jeżyna znana jest z dobrego stylu i występów w najmodniejszych kreacjach. Podobnie było na środowej imprezie w urokliwym Pałacu w Wilanowie, na Inauguracji Sezonu Letniego Raffaello. Mimo długiej sukienki, która sięgała aż do ziemi, prezenterka zapomniała o jej dosyć głębokim rozcięciu.

Zobacz wideo

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała bieliznę

Podczas imprezy, na której pojawiła się duża część śmietanki towarzyskiej, celebryci jak zwykle pozowali paparazzi do zdjęć. Kiedy przyszedł czas na prezenterkę Polsatu, ta zaliczyła niechcianą wpadkę. Wystarczył moment, aby Paulina nieco się zapomniała i zbyt wysoko podniosła sukienkę z głębokim rozcięciem. Przez to, pokazała niebieską bieliznę, a paparazzi zrobili jej zdjęcia.

To nie pierwszy raz, kiedy Paulina Sykut-Jeżyna zalicza wpadkę z bielizną

Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów z Polsatem, Paulina była jedną z prowadzących imprezę na żywo. Towarzyszący jej Rafał Maserak postanowił porwać prezenterkę do tańca. Obroty tancerza okazały się jednak zbyt gwałtowne i miliony osób ujrzało bieliznę prezenterki. Wtedy fani nie kryli swojego oburzenia.

Chyba reżyser tego spektaklu w scenariuszu nie dopasował outfitu do akcji na scenie.
Dobrze, że miała bieliznę

Myślicie, że Paulina powinna ubierać bardziej przemyślane kreacje?

KB