Rozenek i Wieja razem na ściance. "Lady" się nie popisała. Te spodnie i goły brzuch to dobry wybór na promenadę

Małgorzata Rozenek spotkała się z mediami, by opowiedzieć o swojej firmie cateringowej. Niestety, tym razem jej kreacja pozostawiała wiele do życzenia.

Małgorzata Rozenek zaczyna podbijać rynek cateringów dietetycznych. Niedawno pochwaliła się, że startuje z marką "MRM food", w której ma opcje dla wegetarian, mięsożerców, sportowców i osób planujących warzywno-owocowy detoks. "Perfekcyjna" z tej okazji zorganizowała konferencję prasową. Niestety, tym razem nie zachwyciła stylizacją.

Zobacz wideo

Rozenek tym razem postawiła na białą sukienkę mini, która podkreśliła jej zgrabne i seksowne nogi. Wyglądała elegancko i z klasą.

Na imprezie pojawiła się również Patrycja Wieja. Celebrytka półtora roku temu wygrała "Projekt Lady". Jednak podopieczna Małgorzaty Rozenek-Majdan nie zniknęła z show-biznesu. Dziś jest wziętą instagramerką i promuje zdrowy styl życia. Jej obecność na evencie była zatem zrozumiała.

Niestety, jej kreacja pozostawiała wiele do życzenia. Patrycja postawiła na modne w tym sezonie kolarskie szorty. Jednak w tym przypadku panterkowy motyw w połączeniu z czarnym topem, który odkrywał brzuch, nie wyglądała zbyt dobrze.