Grzegorz Krychowiak na zgrupowaniu skontaktował się z kontuzjowanym Wojciechem Szczęsnym. Zażartował z Mariny

Grzegorz Krychowiak wziął udział w zgrupowaniu polskiej reprezentacji przed meczami eliminacji mistrzostw Europy 2020 z Macedonią Północną i Izraelem. Na kanale na YouTube "Foot Truck" pojawiło się zabawne nagranie z jego udziałem.
Zobacz wideo

W poniedziałek piłkarze, którzy zostali powołani do meczów z Macedonią Północną i Izraelem, pojawili się na zgrupowaniu w Warszawie. Wśród zawodników zabrakło Wojciecha Szczęsnego, który niedawno w Barcelonie przeszedł operację kolana. Jego przyjaciel, Grzegorz Krychowiak, skontaktował się z nim, a ich rozmowa została zarejestrowana przez kamery.

Grzegorz Krychowiak żartuje z Wojciechem Szczęsnym

Bramkarz wyszedł już ze szpitala i wrócił do domu w Turynie. Jak poinformował Krychowiaka, "siedzi tam sam". Pomocnik wspomniał, że słyszał, że Marina przebywa w Warszawie. Przypomnijmy, że jest w trakcie kręcenia nowych odcinków serialu "39 i pół", gdzie wciela się w rolę Amandy, córkę Dariusza Jankowskiego (Tomasz Karolak).

Czemu w ogóle jesteś sam? Gdzie twój dzieciaczek? - dopytywał się.
W Warszawie. Bo moja żona tam pracuje, nie wiem, czy wiesz - odpowiedział niezbyt rozbawiony Szczęsny.

Dziennikarze, którzy towarzyszyli Krychowiakowi, dostrzegli, że Wojtek, gdy usłyszał o swoim synu, rocznym Liamie, stał się bardziej poważny i "stracił dystans".

Ale to nie mogła ci go zostawić? - kontynuował rozmowę "Krycha".
Niektórzy mają takie żony, które pracują - odparł bramkarz.

Grzegorz Krychowiak był zaskoczony jego odpowiedzią i nie ukrywał zdziwienia. Przez chwilę nie wiedział, jak to skomentować. Po chwili dodał:

Zmieniło się to.

Grzegorz Krychowiak i Wojciech SzczęsnyGrzegorz Krychowiak i Wojciech Szczęsny Screen z YouTube.com/ Foot Truck

Po tej wymianie zdań zmienili temat i zakończyli rozmowę ze Szczęsnym. Na koniec życzyli mu szybkiego powrotu do zdrowia. Bramkarz zapowiedział, że wróci do nich po wakacjach.

Całe nagranie zobaczycie TUTAJ.

AW

Więcej o:
Komentarze (5)
Grzegorz Krychowiak na zgrupowaniu skontaktował się z kontuzjowanym Wojciechem Szczęsnym. Zażartował z Mariny
Zaloguj się
 • Gość: Nadia

  Oceniono 11 razy 9

  One pracują ? One mają pracę rozrywkę. A kasę od mężów którzy zarabiają dużo pieniędzy by mogły mieć na wszystko .Ale śmiechu warte ,Krychowiak najlepiej odpowiedział Szczęsnemu.Poza tym Marina nic nie robi nawet ma gdzieś śpiewanie bo po co ma śpiewać?Szkoda bo ma ładny głos ale słuchaczy ma gdzieś!Po co ma się męczyć i na koncerty jeździć Jeszcze by jej rywalka Szczęsnego odbiła .I by musiała zadowolić się jakim piosenkarzem .haha

 • Gość: XYZ

  Oceniono 2 razy 2

  Wasza interpretacja zachowania obu Panów jest wręcz przekomiczna.

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  ta pinda pracuje z nudów, tak dla rozrywki i odmiany.

 • Gość: ash

  Oceniono 3 razy 1

  wprost himalaje

 • Gość: gość

  Oceniono 5 razy 1

  Co za wyżyny intelektu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX