Grzegorz Krychowiak na zgrupowaniu skontaktował się z kontuzjowanym Wojciechem Szczęsnym. Zażartował z Mariny

Grzegorz Krychowiak wziął udział w zgrupowaniu polskiej reprezentacji przed meczami eliminacji mistrzostw Europy 2020 z Macedonią Północną i Izraelem. Na kanale na YouTube "Foot Truck" pojawiło się zabawne nagranie z jego udziałem.
Zobacz wideo

W poniedziałek piłkarze, którzy zostali powołani do meczów z Macedonią Północną i Izraelem, pojawili się na zgrupowaniu w Warszawie. Wśród zawodników zabrakło Wojciecha Szczęsnego, który niedawno w Barcelonie przeszedł operację kolana. Jego przyjaciel, Grzegorz Krychowiak, skontaktował się z nim, a ich rozmowa została zarejestrowana przez kamery.

Grzegorz Krychowiak żartuje z Wojciechem Szczęsnym

Bramkarz wyszedł już ze szpitala i wrócił do domu w Turynie. Jak poinformował Krychowiaka, "siedzi tam sam". Pomocnik wspomniał, że słyszał, że Marina przebywa w Warszawie. Przypomnijmy, że jest w trakcie kręcenia nowych odcinków serialu "39 i pół", gdzie wciela się w rolę Amandy, córkę Dariusza Jankowskiego (Tomasz Karolak).

Czemu w ogóle jesteś sam? Gdzie twój dzieciaczek? - dopytywał się.
W Warszawie. Bo moja żona tam pracuje, nie wiem, czy wiesz - odpowiedział niezbyt rozbawiony Szczęsny.

Dziennikarze, którzy towarzyszyli Krychowiakowi, dostrzegli, że Wojtek, gdy usłyszał o swoim synu, rocznym Liamie, stał się bardziej poważny i "stracił dystans".

Ale to nie mogła ci go zostawić? - kontynuował rozmowę "Krycha".
Niektórzy mają takie żony, które pracują - odparł bramkarz.

Grzegorz Krychowiak był zaskoczony jego odpowiedzią i nie ukrywał zdziwienia. Przez chwilę nie wiedział, jak to skomentować. Po chwili dodał:

Zmieniło się to.

Grzegorz Krychowiak i Wojciech SzczęsnyGrzegorz Krychowiak i Wojciech Szczęsny Screen z YouTube.com/ Foot Truck

Po tej wymianie zdań zmienili temat i zakończyli rozmowę ze Szczęsnym. Na koniec życzyli mu szybkiego powrotu do zdrowia. Bramkarz zapowiedział, że wróci do nich po wakacjach.

Całe nagranie zobaczycie TUTAJ.

AW