Klaudia Halejcio pokazała się bez makijażu. Czy trudno ją rozpoznać? Fani nie mają wątpliwości. "Wyglądasz nawet lepiej"

Klaudia Halejcio ma spory dystans do siebie i ogromną odwagę. Aktorka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem bez makijażu.

Klaudia Halejcio wie, jak zwrócić uwagę fanów w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagraie cieszy się sporą popularnością, a dowodem na to jest prawie 250 tysięcy obserwatorów. Co ich tam przyciąga? Z pewnością dystans i duże poczucie humoru Klaudii. Ostatnio aktorka pochwaliła się również zdjęciem bez makijażu. Fani oszaleli na punkcie wyglądu aktorki.

Zobacz wideo

Klaudia Halejcio bez makijażu

Większość gwiazd robi wszystko, by nie zostały przyłapane bez makijażu. Klaudia Halejcio postanowiła złamać tę zasadę i opublikowała na Instagramie kolaż dwóch zdjęć. Na jednym jest umalowana, na drugim w wersji saute. Trzeba przyznać, że różnica jest ogromna. Dzięki kilku trikom aktorka potrafi m.in. powiększyć optycznie oczy i usta.

Jednak nie to jest najważniejsze. Dzięki fotografii "no make up" okazało się, że Klaudia jest naturalnie śliczną osobą, która śmiało może zrezygnować z makijażu. Docenili to również internauci, którzy w komentarzach nie szczędzili jej komplementów.

Bez makijażu wyglądasz nawet lepiej.
Piękna w obu wersjach, ale wygrywa naturalna.
Prawie nie widać różnicy. Cudo!
 

Zgadzamy się z tymi komentarzami i też uważamy, że Halejcio jest wyjątkowo śliczną kobietą. Nawet w naturalnym wydaniu.

AD