Natalia Klimas lada moment zostanie mamą. Zdradziła już płeć dziecka. Internauci gratulują i chwalą: Wyglądasz kwitnąco

Natalia Klimas spodziewa się pierwszego dziecka. Na Instagramie zdradziła jego płeć. Okazuje się, że aktorka niedługo powita na świecie dziewczynkę.
Zobacz wideo

W czerwcu zeszłego roku Natalia Klimas wyszła za mąż za przyjaciela Piotra i Karoliny Kraśków, Mikołaja. Wcześniej związana była z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, jednak ich związek nie przetrwał. Aktorka jest szczęśliwą żoną i razem z mężem mają jeszcze jeden powód do radości - niedługo powitają na świecie pierwsze dziecko.

Natalia Klimas zdradziła płeć dziecka

Klimas o tym, że jest w ciąży, poinformowała swoich fanów w marcu. Nie ukrywała swojej radości i napisała, że "wszystko układa się tak, jak powinno". Teraz zdradziła jeszcze więcej! Na Instagramie pojawił się wpis, w którym ogłosiła, że spodziewa się córki.

No z jakiej to okazji, baba w ciąży zaczyna sobie kupować wszystko w kolorze różowym? BĘDZIE WYMARZONA CÓRECZKA! #ITSAGIRL #MomToBe - napisała.

Na zdjęciu pozuje w różowej sukience, która podkreśliła jej ciążowe krągłości. Jak się okazuje, pochodzi ona z popularnej sieciówki i kosztuje 139 zł.

 

Internauci nie tylko jej gratulują i piszą, że pasuje do niej dziewczynka, lecz także zachwycają się tym, jak pięknie wygląda w ciąży.

Super. Wiem, że najważniejsze, żeby dziecko było zdrowe, ale dziewczynki są fajniejsze moim zdaniem.  Wszystkiego dobrego.
Samych wspaniałości, pani Natalio! Nie mogę się na Was napatrzeć dziewczyny.
Naprawdę kwitnąco pani wygląda, gratulacje. No ciąża ci służy kochana w 100 proc. - komplementują. 

My również się dołączamy do tych komplementów i serdecznie gratulujemy!

AW

Więcej o: