"Rolnik szuka żony". Małgosia i Paweł na chrzcie syna. Rolniczka zdecydowała się na odważną kreację. Internauta: Jaka figura

"Rolnik szuka żony". Małgosia i Paweł kilka dni temu ochrzcili swojego syna Rysia. Na Instagramie pojawiły się zdjęcia z przyjęcia.
Zobacz wideo

Małgosia i Paweł praktycznie od pierwszego spotkania w programie "Rolnik szuka żony" wiedzieli, że są dla siebie stworzeni. Ich uczucie rozwijało się na oczach widzów, którzy do tej pory im kibicują. Pod koniec września wzięli ślub, a w lutym zostali rodzicami. Niedawno urządzili chrzciny swojego syna Rysia.

"Rolnik szuka żony". Małgosia i Paweł na chrzcinach syna

Na profilu na Instagramie Małgosi pojawiły się zdjęcia z uroczystości. Wybrali nieprzypadkowe miejsce. Jak się okazało, przyjęcie urządzili w lokalu "Zajazd Ryś".

Porządzili, a na poważnie nasze dziecię jest już chrześcijaninem. Cieszymy się, tak po prostu - napisała pod spodem.

Możemy zobaczyć, jak wyglądali szczęśliwi rodzice. Paweł wybrał jasną koszulę oraz beżowe spodnie, do tego założył czarne buty. Małgosia za to wyglądała bardzo seksownie. Założyła białą sukienkę z paskiem w talii oraz głębokim dekoltem, który wyeksponował jej wdzięki. Tym razem zrezygnowała z rozpuszczonych włosów i związała je w kucyk. Nic dziwnego, że w komentarzach zebrała wiele komplementów. Fani zachwycają się także tym, że dalej są w sobie szaleńczo zakochani.

Jaka figura. Mam nadzieję, że u mnie będzie podobnie.
Ale Wy jesteście w sobie zakochani.
Pięknie i stylowo jak zwykle! Gratulacje z okazji tak ważnego wydarzenia - piszą.
 

Komentarze zostawiła także Marta Manowska, która jest z nimi związana i do tej pory ma świetny kontakt z uczestnikami 4. edycji:

Mama piękna - zachwyciła się.
Ps. Tatuś też niczego sobie - dodała.

Po zdjęciach widać, że faktycznie tworzą szczęśliwą rodzinę. Oby więcej takich par powstawało w programie. Przypomnijmy, że poznaliśmy już rolników, którzy chcą z pomocą TVP1 znaleźć miłość. Ich sylwetki możecie zobaczyć TUTAJ.

AW

Więcej o: