Izabela Janachowska już urodziła? Internauci patrzą na jej zdjęcie i nie widzą ciążowego brzuszka

Izabela Janachowska zdaniem niektórych internautów została już mamą. Świadczyć ma o tym jej najnowsze zdjęcie, na którym nie widać ciążowego brzucha.
Zobacz wideo

W styczniu Izabela Janachowska ogłosiła, że wraz z mężem, Krzysztofem Jabłońskim, spodziewają się pierwszego dziecka. Prezenterce długo udało się utrzymać w tajemnicy radosną nowinę, o której poinformowała fanów, będąc w widocznej ciąży. Dodała też, że rozwiązanie planowane jest na wiosnę. Nie zdradziła konkretnego terminu, ale internauci spekulują, że ich syn jest już na świecie. Świadczyć ma o tym najnowsze zdjęcie Janachowskiej.

Zobacz też: Izabela Janachowska zdradziła płeć dziecka. Zrobiła to w nietypowy sposób

Izabela Janachowska urodziła?

Przyszła mama pokazała na Instagramie kołyskę, jaką prawdopodobnie wybierze dla dziecka. Jak poinformowała, już zabrała się za urządzanie pokoju dla syna.

Pierwsze przymiarki do macierzyństwa. Wybieranie tych wszystkich pięknych rzeczy do pokoiku dziecięcego jest takie miłe - napisała.

Jednak największą uwagę internautów zwraca sama Izabela Janachowska. W komentarzach zastanawiają się, czy już urodziła, bo nie widzą jej ciążowego brzucha. Być może to zasługa szerokiej sukienki, jednak faktycznie jest on mniejszy niż w ostatnim czasie.

Jak zobaczyłem to zdjęcie, to pomyślałem, że już urodziłaś.
Czyżby już nie było brzuszka?
Zniknął pani brzuszek w tej sukience - piszą.

Izabela odpowiedziała na niektóre z tych uwag. Napisała, że "brzuch cały czas jest", i "że jeszcze nie było porodu". Jednak pytana o to, na kiedy ma planowany termin, jedynie wysłała uśmiech i nie chciała zdradzić tej informacji. Jedno jest pewne - ten stan absolutnie jej służy.

AW