Joanna Koroniewska bez makijażu zdradza sposób na piękny wygląd. Internauci pod wrażeniem: Jaka jesteś śliczna

Joanna Koroniewska to jedna z najbardziej naturalnych polskich aktorek. Na Instagramie zdradziła, jak dba o swoje zdrowie i urodę. Jesteście ciekawi?

Joanna Koroniewska nie ukrywa, że uwielbia dzielić się z fanami swoim życiem na Instagramie. Nie tylko pokazuje, jak spędza czas z dziećmi i mężem, lecz także chętnie zdradza tajniki swojego wyglądu. Niedawno opisała, jak o siebie dba.

Zobacz wideo

Joanna Koroniewska o sposobach na piękny wygląd

Koroniewska ma za sobą dwie ciąże, jednak jej sylwetka w ogóle tego nie zdradza. Aktorka jest w świetnej formie, a teraz jeszcze na Instagramie udostępniła zdjęcie, na którym pokazała się bez grama makijażu i odsłoniła brzuch. Jest płaski i umięśniony. Jednak nic dziwnego, bo Koroniewska chętnie ćwiczy. Oprócz tego zwraca uwagę na to, co je.

Staram się zdrowo żyć, choć w tych szalonych czasach to nie jest łatwe. Biegam, zdrowo jem i robię wszystko, żeby kupować jedzenie że sprawdzonych źródeł - napisała.
 

Ważna jest dla niej także jakość kosmetyków, jakich używa. Wybiera tylko takie, które są złożone z naturalnych składników. Jak widać jej sposoby są skuteczne, gdyż w komentarzach pojawiło się mnóstwo miłych słów i komplementów pod jej adresem.

Jaka jesteś śliczna.
Ja chcę taki brzuch, pozdrawiam.
Wow, jaka figura. Piękna mama, żona i kobieta - czytamy.

Joanna Koroniewska ma też nową motywację do dbania o siebie. Wróciła na ekrany i możemy oglądać ją w serialu "Ślad" na Polsacie. Aktorka dołączyła do 2. sezonu. Gra zastępcę szefowej Centralnego Wydziału Śledczego – nadkomisarz Maję Oleander. Przygotowując się do roli w kryminalnej produkcji aktorka musiała nauczyć posługiwać się bronią. Wybrała się więc na strzelnicę, aby pod okiem instruktora potrenować strzelanie. Nie ukrywa, że dzięki temu "wyzwoliła w sobie emocje, które dały jej niezwykłą siłę" i że jest "to jest absolutnie coś niezwykłego". Nowe odcinki serialu emitowane są cztery razy w tygodniu, od poniedziałku do czwartku po 22:00 w Polsacie.

AW