Maciej Dowbor zachwyca się seksownym zdjęciem Joanny Koroniewskiej. "Jeszcze pistolecik i kajdanki. Chyba dzisiaj złamię jakiś paragraf"

Maciej Dowbor opublikował na swoim Instagramie zdjęcie Joanny Koroniewskiej. Rozpiera go duma, że ma tak piękną żonę.
Zobacz wideo

Maciej Dowbor od 2003 roku jest związany z Joanną Koroniewską. Mają dwie córki, 10 letnią Janinę i roczną Helenę. Mogłoby się wydawać, że po tylu latach bycia razem do ich małżeństwa wkradła się nuda. Nic bardziej mylnego. Nadal się sobą zachwycają, o czym dziennikarz informuje w mediach społecznościowych.

Maciej Dowbor komplementuje Joannę Koroniewską

Dowbor opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie Joanny i dodał do niego pikantny opis. 

Nie, to nie jest fotka profilowa do aplikacji matrymonialnej - zaznaczył.

Trzeba przyznać, że Koroniewska wygląda niezwykle seksownie. Aktorka na selfie ma zalotne spojrzenie i uwodzicielski uśmiech. Co więcej, ubrana jest w obcisłą, skórzaną sukienkę. Maciej Dowbor wyjaśnił, że jego żona została tak ucharakteryzowana do serialu "Ślad", w którym gra.

To tylko zdjęcie z nowej produkcji @polsatofficial z moją małżonką w jednej z ról. I dodam, że nie gra tam ani panny lekkich obyczajów, ani żadnej innej przedstawicielki branży erotycznej tylko Panią Nadkomisarz w @sladpolsat.

Ewidentnie Koroniewska w takim wydaniu bardzo przypadła do gustu swojemu mężowi. Dziennikarz zażartował, że chciałby zostać przez nią aresztowany, oczywiście w ramach prób przed zdjęciami do serialu.

Jak do tej stylizacji dodamy jeszcze pistolecik i kajdanki to ja chyba dzisiaj złamię jakiś paragraf. Tylko dla pracy nad rolą. Czego się nie robi dla żony i sztuki... kochania. #serial #slad #polsat #zona #praca #telewizja #troskliwymaz #chcebycaresztowany

Joanna Koroniewska zagra policjantkę

Aktorka dołączyła do obsady serialu "Ślad", który emitowany jest w telewizji Polsat. Wcieli się w rolę nadkomisarz Mai Oleander, specjalistki od tworzenia portretów psychologicznych morderców. Ta postać sporo namiesza w losach innych bohaterów. Zobaczcie fragment pierwszego odcinka „Śladu” z udziałem Joanny Koroniewskiej Premiera 2. sezonu z nową obsadą serialu we wtorek 2 kwietnia o 22:30 w Polsacie. 

Zobacz wideo

JP

Więcej o:
Komentarze (10)
Maciej Dowbor zachwyca się zdjęciem Joanny Koroniewskiej. "Jeszcze pistolecik i kajdanki. Chyba dzisiaj złamię jakiś paragraf"
Zaloguj się
 • pobene

  Oceniono 9 razy 7

  oklaskom nie było końca...

 • ula53

  Oceniono 2 razy 2

  Do pieknosci to jej jeszcze daleko !

 • Gość: Aga

  Oceniono 3 razy 1

  W pierwszych odcinkach serialu dwójkowego, a raczej tasiemcu, to ona nawet biustu nie miała. Odeszła z serialu i po tylu latach wchodzi ponownie w serial. Makabra.

 • Gość: krysia

  0

  mniej złośliwości,to lepiej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX