Rozalia Mancewicz świętuje panieński swojej siostry. Luksus to mało powiedziane. Huczna impreza na Florydzie trwała tydzień

Rozalia Mancewicz ostatnie dni spędziła w samym sercu Florydy. To właśnie tam zorganizowany został panieński jej siostry, Natalii. Imprezy do białego rana, zapierające dech w piersiach widoki i piękne kobiety - oj, działo się.
Zobacz wideo

Rozalia Mancewicz zyskała sławę, gdy w 2010 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Od tamtej pory jednak w jej życiu sporo się zmieniło. Wyszła za mąż i urodziła dziecko. W pełni więc poświęciła się rodzinie, ale teraz znalazła czas, by oderwać się od rzeczywistości. A był ku temu piękny powód. Otóż, jej siostra Natalia wychodzi za mąż. Z tej okazji ekipa pięknych kobiet wybrała się na panieński. Nie była to jednak tradycyjna, jednodniowa impreza. Trwała tydzień i odbyła się na Florydzie. 

Rozalia Mancewicz na tygodniowym panieńskim siostry

Świętować wyjście za mąż Natalii postanowiła ekipa 10 boskich dziewcząt. Sądząc po mediach społecznościowych, nietrudno jest wywnioskować, że zabawa była przednia. Wybrały się na Florydę, skąd do dziś publikują masę zdjęć. Naszą uwagę przykuła przede wszystkim ta fotografia, na której wszystkie pozują na plaży, mając na sobie kostiumy kąpielowe z napisem "Bridge Squad". Spośród nich wyróżnia się jedynie Natalia, na której zagościł napis "Bridge", czyli po prostu "Panna Młoda". 

 

Ależ tam się działo. Dziewczyny wybrały się też na festiwal muzyczny Ultra Music Festival, a obszerną relacją pochwaliły się oczywiście na Instagramie. Totalnie zazdrościmy takiego panieńskiego. Z pewnością to marzenie niejednej kobiety. Po prostu wow. 

DH

Więcej o: