Colin Farrell zrobił sobie rok przerwy od pracy. Opowiada, jak zareagowali jego synowie. "Mieli mnie dosyć!"

Synowie Colina Farrella nie mogli się doczekać, aż ich ojciec wróci do pracy. "Mieli mnie dosyć" - żartował aktor w programie "Ellen DeGeneres Show".
Zobacz wideo

Colin Farrell zazwyczaj jest bardzo zajętym ojcem. Zawód aktora wymaga od niego ciągłego podróżowania i przeważnie co najmniej sześć miesięcy w roku spędza poza domem. Cierpią na tym zwłaszcza jego synowie: 9-letni Henry i 15-letni James. Kiedy jednak Colin zrobił sobie blisko roczną przerwę od grania, jego dzieci zareagowały inaczej, niż mógłby się spodziewać. 

Colin Farrell opowiada o synach

Colin wystąpił w "Ellen DeGeneres Show", gdzie opowiedział, że ostatnio poświęcił synom więcej czasu niż kiedykolwiek. Niemal cały miniony rok nie pracował.

Było wspaniale, siedziałem po prostu w domu z chłopcami. Przeważnie jest mi ciężko, bo podróżuję 6-7 miesięcy w roku. To trudne dla nich i dla mnie. Bardzo za nimi tęsknię. Teraz wracam do domu, patrzę na ich twarze i widzę, że mają mnie już dosyć - żartował aktor.

Dodał ze śmiechem, że synowie zaczęli go wysyłać w podróż: jeden spakował mu walizkę, a drugi stał przy drzwiach wejściowych z paszportem. 

 

Mamy nadzieję, że Colin zmęczył się już siedzeniem w domu, bo chętnie zobaczylibyśmy go znowu na planie filmowym. 

WJ

Więcej o: