Mila Kunis i Ashton Kutcher na spacerze z dziećmi. 4-letnia Wyatt i mały Dimitri to prawdziwe słodziaki

Mila Kunis i Ashton Kutcher mają dwoje dzieci, 4-letnią Wyatt i 2-letniego Dimitriego. Całą rodziną wybrali się na spacer. Ich pociechy to kopie rodziców.
Zobacz wideo

Mila Kunis i Ashton Kutcher są małżeństwem od trzech lat, ale znają się prawie dwadzieścia. Oboje grali w serialu "Różowe lata 70.", a ich bohaterów łączyło gorące uczucie. Jednak dopiero po wielu latach zaiskrzyło pomiędzy nimi.

Mila Kunis i Ashton Kutcher na spacerze z dziećmi

Paparazzi przyłapali ich niedawno, gdy wybrali się całą rodziną na spacer i wstąpili do kawiarni. 4-letnia Wyatt wyrosła na uroczą dziewczynkę. Ma piękne długie włosy i jest bardzo podobna do mamy. Zaś 2-letni Dimitri jest kopią taty. Widać, że potrzebuje jeszcze uwagi rodziców, dlatego cały czas jest w pobliżu Mili.

Mila Kunis i Ashton Kutcher z dziećmi. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Aktorzy nie ukrywają, że bardzo się kochają, a najważniejsza jest dla nich rodzina. Choć do tego, by być razem, musieli trochę dojrzeć. Pomimo tego, że znali się od lat, ich pierwsza oficjalna randka była dziełem przypadku. Ashton zaaranżował Mili spotkanie ze swoim kolegą. Jednak jej potencjalny partner nie pojawiał się w wyznaczonym miejscu. To spowodowało, że aktorka w końcu zdecydowała się umówić z Kutcherem. Choć przyjaźnili się od dawna, to dopiero wtedy zaiskrzyło pomiędzy nimi. Szybko znaleźli wspólny język i pojawiła się między nimi chemia. W 2014 roku zaręczyli się, a rok później byli już po ślubie. Aktualnie mają dwoje dzieci.

ZOBACZ: Mila Kunis i Ashton Kutcher znają się od prawie 20 lat, ale zaiskrzyło między nimi stosunkowo niedawno. Wyznali, jak to się stało

Do tej pory tworzą jedno z najszczęśliwszych małżeństw w show-biznesie. Prawda, że są uroczą rodziną? 

JP

Więcej o: