Telekamery 2019. Renata Kaczoruk nie zachwyciła na gali. Te buty to fatalny wybór. Pokazała też nową fryzurę, ale nie uratowała całości

Telekamery 2019. Na gali zjawiła się cała plejada gwiazd. Wśród nich znalazła się Renata Kaczoruk, która zaszalała ze stylizacją. Jednak nam nie do końca się podoba.

Telekamery 2019. Poznaliśmy już tegorocznych zwycięzców. Statuetki trafiły m.in. do Mikołaja Roznerskiego, Doroty Szelągowskiej i Tomasza Wolnego. Oczywiście największe zainteresowania wzbudziły stroje, jakie wybrały gwiazdy. Nie wszyscy jednak nas zachwycili. Niestety do tej grupy należy Renata Kaczoruk.

Zobacz wideo

Telekamery 2019. Renata Kaczoruk na gali

Modelka postawiła na czerń. Jednak ta stylizacja nie należy do najbardziej udanych. Sukienka wygląda dość tandetnie, do tego niepasująca mała torebka... Nie najlepszym pomysłem były też toporne botki. Całości niestety nie uratowała nowa fryzura modelki.

Telekamery 2019. Renata Kaczoruk na gali. Zobacz zdjęcia >>>>

Naszym zdaniem najlepiej wyglądała Doda. Miała na sobie długą suknię, obszytą cekinami. Już od jakiegoś czasu pokazuje się w bardziej naturalnym wydaniu i niewątpliwie wiele na tym zyskuje. Zresztą możecie ocenić sami. Zobacz: Telekamery 2019. Dorota Szelągowska odsłoniła dekolt, Doda w przepięknej sukni. To ona skradła show

A Wam jak się podoba?