Ewelina Lisowska zafundowała sobie "wampirzy lifting". Relację z krwistego zabiegu zamieściła na Instagramie. "Komarek gryzie, oj, oj"

Ewelina Lisowska opublikowała na Instagramie kilka nagrań z klinki medycyny estetycznej. Wokalistka zdecydowała się na modny "wampirzy lifting", a sam zabieg zrelacjonowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.
Zobacz wideo

Z pewnością dobrze pamiętacie ten moment, gdy wyzywanie #10YearsChallenge podjęła Ewelina Lisowska. Przypomnijmy, że gwiazda opublikowała wówczas swoje aktualne zdjęcie, które zestawiła z tym sprzed równo 12 lat. Należy przyznać, że zmiana, jak zaszła u Eweliny na przestrzeni ostatnich lat, jest spektakularna.

 

Szybko zarzucono jej, że zafundowała sobie korektę nosa, lecz gwiazda przyznała się jedynie do powiększenia ust. Teraz okazuje się, że Ewelina nie stroni również od upiększających zabiegów, gdyż niedawno wybrała się do kliniki, gdzie zrobiła tzw. wampirzy lifting. 

Ewelina Lisowska robi "wampirzy lifting"

Co więcej, cały zabieg obszernie zrelacjonowała właśnie na Instagramie. Pokazała między innymi, jak wygląda przygotowanie do "wampirzego liftingu", sam jego przebieg oraz finalnie twarz po wyjściu z kliniki. Warto w tym miejscu również dodać, że jest to zabieg regeneracyjny, który polega na wstrzykiwaniu pacjentom ich własnej krwi. Właśnie ze względu na to na nagraniach Ewelina ma zakrwawioną twarz, ale także i dekolt. Oj, to z pewnością musiało boleć. 

Trochę rzeczywiście czuć. Komarek gryzie, oj, oj. Ale jeszcze jest do przejścia. Albo i nie. No powiem Wam, że nie jest to przyjemne. Nie jest ładnie, ale ponoć ładnie będzie - mówi Lisowska na InstaStory.

Ewelina LisowskaEwelina Lisowska Instagram/@ewelinalisowskaofficial

Przyznacie, że to dość nietypowy widok. 

DH