Ola Jordan z mężem na okładce brytyjskiego "Hello!". Jurorka "TzG" wyznała, że nie może zajść w ciążę. "Najtrudniejszy w życiu wywiad"

Ola Jordan i jej mąż udzieli wywiadu magazynowi "Hello!". Jurorka "Tańca z gwiazdami" wyznała, że ma kłopoty z zajściem w ciążę.
Zobacz wideo

Ola Jordan przez lata spełniała się jako tancerka. Ciężkie treningi spowodowały, że dzisiaj na swoim koncie ma niejeden mistrzowski medal. Jednak o artystce zrobiło się naprawdę głośno, kiedy zasiadła za jurorskim stołem w programie "Taniec z gwiazdami".

Ola Jordan ma problemy z zajściem w ciążę

O jej życiu prywatnym nie mówi się za wiele. Powszechną wiedzą jest to, że mężem Oli jest tancerz, James Jordan. Tymczasem para pojawiła się na okładce najnowszego magazynu "Hello!", a wywiad, jakiego udzielili uświadamia, że ich życie wcale nie jest usłane różami.

Tancerka wyznała, że od dwóch lat bezskutecznie stara się z mężem o dziecko, które jest obecnie ich najważniejszym celem i jednocześnie głównym powodem zmartwień.

Chciałabym być mamą z całego serca i myślałam, że to samo się stanie. James też jest już zdesperowany i marzę o tym, by to wreszcie się stało. To jedyny prezent, który chciałabym mu dać. Sądziłam, jak większość kobiet, że sama mogę zdecydować kiedy będzie odpowiedni moment na dziecko. Że będę mogła mieć swoją karierę, a dziecko, gdy poczuję się gotowa. Niestety, tak się nie stało – wyjawiła gwiazda.
 

Ta rozmowa nie była łatwa dla pary, co z resztą Ola przyznała na swoim Instagramie.

To był nasz najtrudniejszy w życiu wywiad - napisała.

Pozostaje nam trzymać kciuki za to, aby marzenie Oli i Jamesa w końcu się spełniło!

Ola Jordan

Ola Jordan urodziła się w Nasielsku, ale dorastała w Legionowie koło Warszawy. Do Wielkiej Brytanii wyjechała w wieku 17 lat, jednak tańca zaczęła uczyć się już 7 lat wcześniej. Specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich, a jej ulubionym tańcem jest rumba. Jej wieloletnią nauczycielką tańca była Iwona Pavlović. Ola jest finalistką najbardziej prestiżowych turniejów tanecznych: Międzynarodowych Zawodów Blackpool Professional Rising Stars Latin, British Championships for Professional. Na swoim koncie ma też tytuł Mistrzyni Polski w 1999 roku. Dwa lata temu napisała książkę, w której opisała swoją życiową przygodę z tańcem "Strictly Ola" ("Po prostu Ola"). 

Do Wielkiej Brytanii wyjechała za namową swojego męża Anglika - Jamesa Jordana, który jednocześnie jest jej partnerem tanecznym i od 19 lat tworzą szczęśliwą parę, zarówno na parkiecie, jak i w życiu. Byli jedną z najgorętszych par tanecznych występujących w brytyjskiej edycji "Tańca z Gwiazdami".

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.