Kim Kardashian potwierdziła! Będzie miała czwarte dziecko. Zdradziła płeć

Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się czwartego dziecka. Celebrytka potwierdziła krążące od jakiegoś czasu plotki i zdradziła płeć kolejnego potomka.
Zobacz wideo

Kim Kardashian i jej mąż Kanye West mają już troje dzieci: najstarszą córkę North (urodzoną w 2013 roku), syna Sainta (urodzonego 5 grudnia 2015 roku) oraz córkę Chicago, którą w styczniu 2018 roku urodziła surogatka. Do wydania na świat kolejnego dziecka Kim znów "wynajęła" inną kobietę. Poinformowała o tym w programie "Watch What Happens Live with Andy Cohen", w którym brała udział wraz ze swoimi siostrami, Kourtney i Khloe.

Kim i Kanye będą mieli syna!

Celebrytka wyznała, że surogatka już wkrótce urodzi i będzie to chłopiec. Jak donosi amerykański tygodnik "People", poród planowany jest na wiosnę tego roku.

 

Kardashianka wynajęła nową surogatkę

Kim wyznała, że miała jeszcze jeden zarodek, dlatego podjęli z Kanye decyzję o powiększeniu rodziny. Kobieta, która nosi pod sercem ich dziecko, nie jest tą samą surogatką, która w styczniu 2018 roku urodziła im córkę Chicago. Gazeta "People" poinformowała, że Kardashian chciała znowu współpracować z poprzednią panią, jednak się nie udało. Właśnie dlatego zdecydowali się spróbować z nową kobietą.

Jak myślicie, jakie imię będzie nosić syn Kim i Kanye? Na pewno będzie bardzo oryginalne!

JP