Anna Karczmarczyk rzadko pokazuje męża na Instagramie. Ale teraz zrobiła wyjątek. "Mój cały świat"

Anna Karczmarczyk od kilku miesięcy jest mężatką. Jej mężem został Pascal Litwin. Na Instagramie aktorki pojawiło się ich wspólne zdjęcie.
Zobacz wideo

W lipcu Anna Karczmarczyk potwierdziła, że wzięła ślub z Pascalem Litwinem. Ceremonia odbyła się w sekrecie, a aktorka nie informowała mediów o swoich planach. Wiadomo jedynie, że na weselu bawił się m.in. Stefano Terrazzino. Później aktorka dodała zdjęcie z uroczystości, które podpisała "Mąż i Żona. Ach, cóż to był za bal?!".

Zobacz więcej: Anna Karczmarczyk wzięła ślub w tajemnicy. Ona milczy, ale suknię pokazały jej koleżanki

Anna Karczmarczyk z mężem

Karczmarczyk chroni swojej prywatności i bardzo rzadko pokazuje zdjęcie z mężem. Teraz jednak zrobiła wyjątek i dodała uroczą fotografię, na której całuje męża.

Mój cały świat - napisała.
 

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci nie tylko zachwycają się miłością, jaka od nich bije, lecz także doszukali się podobieństwa męża aktorki do... Macieja Musiała.

Uwielbiam Cię, Aniu. Piękne zdjęcie, dużo szczęścia wam życzę.
To zdjęcie jest takie naturalne. I pokazuje prawdziwą miłość.
@maciejmusial_official, to ty? - piszą.

Jedna z internautek zapytała się też aktorki, ile się znają. Ta odpisała, że ponad dwa lata. Przypomnijmy, że Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin poznali się na planie "Tańca z Gwiazdami". Ukochany aktorki związany jest z produkcją show. Zaręczyny odbyły się w grudniu 2016 roku w wyjątkowym miejscu.

Aż przyjemnie patrzy się na takie uczucie, prawda?

AW

Więcej o: