Rolnik szuka żony. Grzesiek i Dorota razem na finale programu. Ona w opiętej sukience i z ręka na brzuchu. To coś znaczy?

Rolnik szuka żony. Przed nami ostatni odcinek 5. sezonu. W zapowiedzi widzieliśmy, że miłość Grześka i Doroty kwitnie. Potwierdzają to ich zdjęcia z finału.
Zobacz wideo

Wszystko wskazuje na to, że w 5. edycji programu "Rolnik szuka żony" powstało kilka poważniejszych związków. Łukasz już oświadczył się Agacie, Jan nie ukrywa, że zależy mu na Małgosi, a Grzesiek i Dorota wyglądają na zakochanych i szczęśliwych.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP1/ Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony. Grzesiek i Dorota

Ci ostatni zostali ulubieńcami widzów. Na oficjalnym profilu programu na Facebooku pod ich adresem pojawia się wiele miłych słów. Oto przykładowe opinie na ich temat:

Moi faworyci od samego początku. Pasują do siebie. On przystojny dżentelmen, ona śliczna i uśmiechnięta. Życzę im dużo szczęścia.
Najlepsza para tego sezonu.
Oglądałam tylko dla nich. Są cudowni.

Ich fani mają nadzieję, że dalej są razem. Podobno ktoś ich niedawno widział i zapewnia innych, żeby się nie martwić o ich wspólną przyszłość. Atmosferę podkręcają także ich zdjęcia z finału programu. Dorota ciągle zasłaniała brzuch, a gdy stała przed Grześkiem, on ją obejmował w pasie. Czyżby miało to coś oznaczać?

Rolnik szuka żony. Dorota i Grzesiek na finale. Zobacz zdjęcia >>>>

Trzymacie za nich kciuki?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.