Julia Pietrucha pokazała brzuch cztery miesiące po porodzie. Fani: To jakiś żart?

Julia Pietrucha pokazała zdjęcie, na którym odsłania brzuch. Fanki są pod wrażeniem, że zaledwie cztery miesiące po porodzie artystka ma taką figurę.

Julia Pietrucha pod koniec czerwca tego roku została mamą. Piosenkarka i jej partner, Mateusz Jankowski, powitali na świecie córeczkę, której dali na imię Gaja.

Kochani moi! Chciałabym podzielić się z Wami moim szczęściem, bo zależy mi, abyście dowiedzieli się o tym ode mnie. Jak widać na załączonym obrazku czujemy się wyśmienicie i już nie możemy się doczekać na spotkania z Wami - napisała wówczas.

Niedługo później piosenkarka zaczęła publikować na swoim Instagramie zdjęcia, na których było widać perfekcyjną sylwetkę gwiazdy. Internautom trudno było uwierzyć, że Julia tak szybka wróciła po ciąży do formy.

Julia Pietrucha pokazała brzuch po porodzie

Tymczasem na Instagramie Pietruchy pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy, jak gwiazda skacze i odsłania brzuch. Fanki są pod ogromnym wrażeniem, że zaledwie 4 miesiące po porodzie Julia jest tak szczupła i może pochwalić się tak umięśnionym brzuchem.

Taki brzuch 4 miesiące po porodzie to jakiś żart?
Jak ty to zrobiłaś, że jesteś taka szczupła?
Cudowna figura, zazdroszczę!

Musimy się zgodzić. Artystka prezentuje się perfekcyjnie! Tylko pozazdrościć :)

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Julia Pietrucha rzuciła aktorstwo. Nagrała piosenkę. Fani w szoku. "Słuchałem z otwartymi ustami"

KS

Więcej o: