Agnieszka Kaczorowska pokazała niepublikowane dotąd zdjęcia z wesela. Zdradziła także nowe szczegóły uroczystości

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela na początku września wzięli sekretny ślub w Toskanii. Długo nie opowiadali o tym dniu, jednak teraz tancerka zdradza szczegóły na Instagramie.

Najpierw wesele w Toskanii, później miesiąc miodowy na Seszelach. Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela nie ukrywają, że dzień ich zaślubin był jednym z najważniejszych w ich życiu. Więcej tancerka zdecydowała się opowiedzieć na Instagramie. Przyznała, że organizacja ślubu za granicą nie była łatwa, ale sporo się przy tym nauczyła.

Agnieszka Kaczorowska o ślubie

Szybko zobaczyliśmy zdjęcia, jak wyglądała para młoda. Teraz możemy także podejrzeć, jak wyglądali świadkowie. Byli ubrani w kreacje w kolorze pudrowego różu.

Ależ było pięknie! - napisała na pierwszym zdjęciu na InstaStories.

Małżonkowie zapowiedzieli także, że być może pokażą nagranie video, które dostaną od kamerzysty - tylko pod warunkiem, jeśli "będzie ładne".

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela ślub. Zobacz zdjęcia >>>>

Musimy przyznać, że para młoda prezentowała się pięknie. Agnieszka Kaczorowska miała na sobie suknie ślubne od Violi Piekut, biżuterię Swarovskiego oraz buty w cielistym kolorze, które można kupić w jej szkole tańca. A wam jak się podoba?

AW