Burt Reynolds nie żyje. Aktor zmarł w wieku 82 lat

82-letni Burt Reynolds nie żyje. Aktor od lat zmagał się z dolegliwościami sercowymi. Zmarł na atak serca.

Jak informuje portal "TMZ" Burt Reynolds, u gwiazdora doszło do zatrzymania akcji serca. Po tym zdarzeniu został przewieziony do szpitala na Florydzie, gdzie zmarł. Najbliżsi byli przy nim do samego końca.

Burt Reynolds był jednym z moich bohaterów. Był pionierem. Pokazał, jak przejść drogę od sportowca, do najlepiej płatnego aktora. Zawsze mnie inspirował. Miał rewelacyjne poczucie humoru. Moje myśli są przy jego rodzinie - napisał Arnold Schwarzenegger.

Burt Reynolds nie żyje

Aktor od 8 lat poważnie chorował na serce. W 2010 roku został poddany operacji, ale od tamtego momentu jest stan zdrowia stale się pogarszał. Mimo to, nie rezygnował z pracy.

Burt Reynolds - kariera

Reynolds zasłyną głównie po występie w filmie "Uwolnienie" w 1972 roku. Zagrał tam wraz z Johnem Voightem. Rozgłos zyskał też dzięki roli w filmie Woody'ego Allena "Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale boicie się zapytać". Szesnaście lat później otrzymał pierwszą nominację do Oskara za rolę drugoplanową w filmie "Boogie Nights". 

Burt Reynolds - życie prywatne

Aktor był dwukrotnie żonaty - z Judy Carne oraz z Loni Anderson. Mówiło się też, że miał słabość do wielu kobiet, a prasa stale donosiła o jego licznych kochankach.

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.