We wtorek w Restauracji Endorfina Foksal odbyła się prezentacja jesiennej ramówki Polsatu. Wśród zaproszonych gwiazd znalazła się Grażyna Wolszczak, która gra w serialu "Pierwsza miłość".
Jakiś czas temu Wolszczak zdecydowała się odświeżyć swój wizerunek. Wybrała się do fryzjera, który skrócił jej włosy i zrobił grzywkę. W takiej fryzurze wygląda znacznie młodziej i patrząc na nią na pewno nikt nie dałby jej 59 lat (w grudniu skończy 60).
Przed imprezą Polsatu ponownie odwiedziła salon i wyprostowała włosy. Odwiedziła także makijażystkę, która podkreśliła jej urodę delikatnym makijażem. Aktorka zdecydowała się także na bardzo oryginalną kreację. Wybrała mieniący się garnitur w mocnym kolorze, do którego dobrała dodatki w różowym kolorze.
Grażyna Wolszczak na ramówce Polsatu. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>
Naszym zdaniem wyglądała świetnie. Takiej urody i figury można pozazdrościć.
AW