Już jest! Premiera programu "Tamagoczi" na Plotek.pl

Ruszył nowy program na kanale Plotek.pl! To interaktywny format, w którym internauci za pomocą ankiety na Instagramie decydują, jakie zadania będą mieli do wykonania celebryci.

"Tamagoczi" to nazwa nowego programu z udziałem gwiazd, który zadebiutował właśnie na kanale Plotek.pl na YouTube. To interaktywny format, w którym internauci zdecydują za pomocą ankiety na Instagramie, jakie zadania będą mieli do wykonania celebryci. Program prowadzi Olek Sikora.

Goście programu ruszają w miasto wraz z dziennikarzem, aby wykonać kilka zabawnych i szalonych zadań, podczas których wejdą w interakcje z przechodniami. W pierwszych odcinkach zobaczymy zmagania m.in. influencerów Pawła Svinarskiego (Dla Pieniędzy) i Mamiko (Weronika Heck) oraz gwiazd programu Warsaw Shore - Ani "Małej" i Piotra Polaka "Pedro".

To nie będzie kolejny program, w którym goście siedzą zamknięci w studiu, zespół Plotek.pl wychodzi w miasto! W "Tamagoczi" nie zabraknie pozytywnych emocji i oczywiście zabawnych momentów - mówi Taida Mrówczyńska, Head of YouTube Growth w Gazeta.pl.

Czy gwiazdy mają odrobinę dystansu, poczucie humoru i czy są granice, których nie będą w stanie przekroczyć? Możecie przekonać się o tym już teraz, oglądając pierwszy odcinek "Tamagoczi" na kanale Plotek.pl na YouTube.

 

red.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.