"Ex na plaży" wraca już jesienią! A tam powrót Dużej Ani z "Warsaw Shore". Będzie się działo

Stacja MTV potwierdziła, że tej jesieni na antenę powróci program "Ex na plaży Polska", w którym ośmioro atrakcyjnych singli wyjeżdża na rajską wyspę w poszukiwaniu miłości. W nowym sezonie zobaczymy m.in. znaną z "Warsaw Shore" Dużą Anię.

"Ex na plaży" powraca. Tej jesieni poznamy kolejnych śmiałków, którzy zdecydowali się na konfrontację z przeszłością. W nowym sezonie wystąpi Ania Ryśnik znana z „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”, gdzie zasłynęła powiedzeniem: „męża szukam, miłości szukam”. Czy na rozgrzanej cypryjskim słońcem plaży szczęście nareszcie się do niej uśmiechnie?

Ex na plażyEx na plaży mat. prasowe

Wraz z Anią w czwartym sezonie „Ex na plaży Polska” wystąpi Bartek Barański, który w „Warsaw Shore Summer Camp 3” skradł serce Eweliny. Czy temperamentna gwiazda hitowego show wyłoni się z morze by uprzykrzyć życie byłemu chłopakowi? Odpowiedź już tej jesieni.

Datę premiery oraz tożsamość pozostałych uczestników poznamy wkrótce. Zdjęcia do czwartego sezonu „Ex na plaży Polska” realizowane były na Cyprze. Producentem wykonawczym programu pozostaje Dragon Head.

materiały prasowe 

Więcej o: