Małgorzata Rozenek wrzuciła zdjęcie z kosiarką, internauci pytają ją o wiek. Włączyła się w dyskusję: Litości

Małgorzata Rozenek-Majdan wrzuciła zdjęcia, na których reklamuje kosiarki. Internauci w komentarzach poruszyli temat jej wieku.

Wiek Małgorzaty Rozenek-Majdan to jedna z największych tajemnic w polskim show-biznesie. Niedawno obchodziła 40-te urodziny, jednak internauci jej nie wierzą i domagają się prawdy.

>>> Paparazzi zrobili zdjęcia Majdanowi. Kupował żonie prezent urodzinowy. Za... 350 tysięcy! Mina Rozenek wcale nas nie dziwi <<<

Małgorzata Rozenek - wiek

Burzliwa dyskusja wybuchła na Instagramie pod jej zdjęciami, na których pozuje z kosiarką. Jedna z internautek zapytała się "Perfekcyjnej", dlaczego wstydzi się swojego wieku i czemu różne źródła podają inny rok jej urodzenia.

Gośka! Dlaczego wstydzisz się swojego wieku ? Na każdym portalu inny wiek. Litości. Ps. to ile masz w końcu lat? - zapytała wprost.

Rozenek postanowiła jej odpowiedzieć:

A kto powiedział, że się wstydzę? Litości.

 

Małgorzata Rozenek-Majdan - ile w końcu ma lat?

Wielu stanęło w jej obronie. Przypomnieli, że przecież ma 40 lat. Na co dociekliwa internautka zaznaczyła, że jedna z gazet podała, że 38. Zarzuciła Rozenek także, że za każdym razem, gdy pojawia się temat jej wieku, ona zmienia wątek.

Gośka! Litości. Wiem, ile masz lat z Wikipedii [40 - przyp. red.]. Ale jak jest temat Twojego wieku, to zmieniasz temat. Tak czy inaczej, nie dorównam ci. Przynajmniej figurą - dodała pojednawczo.

Jednak nie wszyscy wierzą w ten wiek celebrytki. Zdaniem niektórych ma 50 lat i jest tylko bardzo dobrze "zrobiona". A Wam jak się wydaje? Ile Małgorzata ma lat?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.