Victoria Beckham pokazała, co myśli o rozwodzie z Davidem. Wyjaśniła wszystko jednym gestem

Victoria Beckham nie mogła lepiej odnieść się do plotek na temat kryzysu w swoim małżeństwie. Rozwód? Po tych zdjęciach wszystko jest już jasne.

Victoria Beckham została przyłapana podczas wyjścia do jednej z restauracji w ekskluzywnej dzielnicy handlowej Londynu o nazwie Mayfair. Tłum paparazzi śledził gwiazdę w oczekiwaniu na jakikolwiek komentarz w sprawie doniesień o poważnym konflikcie z jej mężem Davidem.

Victoria i David Beckhamowie rozwodzą się?

Spekulacje na temat małżeńskiego sporu pomiędzy Victorią a Davidem pojawiły się w sieci kilka dni temu. W uspokajaniu mediów nie pomogła biznesowa podróż piłkarza do
Los Angeles. Jego żona na Wyspach została sama. Brytyjskie tabloidy szybko wyłapały temat i zrobiły z niego niemałą sensację. 

I chociaż rzecznik Beckhamów opublikował oświadczenie ośmieszające dotychczasowe rewelacje, serwisy dalej rozpisywały się o kryzysie. W tytułach wciąż pytano, dlaczego w takim momencie Davida nie ma u boku ukochanej.

Victoria Beckham nie zdjęła pierścionka

Projektantka podczas ostatniego spotkania z fotoreporterami nie powiedziała jednak ani słowa. Mimo wszystko jednym gestem ostatecznie zdementowała plotki o rozstaniu. Spójrzcie tylko, jak pozowała do zdjęć.

Była wokalistka zespołu Spice Girls wyjątkowo wyraźnie eksponowała swoje dłonie. Na jednej z nich ciągle błyszczy się pierścionek od Davida. Victoria nie zdjęła go z palca. Wniosek jest jeden - rozwodu nie ma i jak na razie nie będzie.

Victoria Beckham świętowała urodziny w rodzinnym gronie. Dzieciaki sprawiły, że ten dzień był wyjątkowy

BK

Więcej o:
Komentarze (10)
Victoria Beckham pokazała, co myśli o rozwodzie z Davidem. Wystarczył jeden gest
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 11 razy 11

  jakim ku... gestem

 • wujekdolf

  Oceniono 9 razy 3

  a co tam u polskich beck... Lewandowskich :) tej babie Roberta już tak bije na dekiel że swojemu staremu jeść chleb zabrania :)

 • krystin9

  Oceniono 3 razy 1

  A obrączki na kciuku nikt nie zauważył????

 • gay_ok

  Oceniono 3 razy -1

  Vicky jest ok. Cycki sztuczne, ale IQ prawdziwe.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX