"Rozwodzisz się ze mną?". Victoria Beckham zadzwoniła do Davida. W pranku przeszkodziła jej jednak jedna rzecz

Victoria i David Beckhamowie się rozwodzą? Plotki o rozstaniu pary krążą po sieci od kilku dni. Znajomy pary opowiedział śmieszną sytuację związaną z tymi doniesieniami.

Victoria Beckham i David Beckham są małżeństwem od 19 lat. Razem doczekali się czworga dzieci. Uchodzą za jedną z najbardziej zgranych par w show-biznesie, więc plotka, która ostatnio obiegła media, mogła zszokować ich wiernych fanów. W świat bowiem poszła informacja, że się rozwodzą.

Victoria i David Beckhamowie się rozwodzą?

Sami do tych rewelacji podeszli ponoć ze sporym dystansem. Za pośrednictwem swojego rzecznika postanowili ukrócić plotki o rzekomym rozwodzie - donosiło ''The Sun''. Podkreślają, że takie informacje są wręcz ''żenujące i śmieszne''.

Gdy plotki pojawiły się w mediach, Victoria była wówczas w Anglii, natomiast David załatwiał sprawy biznesowe w Los Angeles. Projektantka postanowiła zatem zażartować z męża. Zadzwoniła do niego i poważnym tonem spytała:

Rozwodzisz się ze mną? - wypowiedziała. 

Nie pociągnęła jednak długo... bo żart uniemożliwił jej późniejszy śmiech. 

Victoria była zaskoczona, ale uznała to za bardzo zabawne. Oboje mają poczucie humoru, a to jest naprawdę śmieszne. Są oszołomieni, że tak wielu ludzi uwierzyło plotki, a także zdziwieni, że tak szybko się one rozeszły. Rozmawiali o tym i dużo się śmiali. Nie mają pojęcia, gdzie i jak to się zaczęło. To dość tajemnicze - mówi znajomy pary.

A wy, wierzyliście, że się rozstali?

MM