Nicki Minaj w Polsce. Po raz pierwszy! Znamy ceny biletów

Nicki Minaj po raz pierwszy zagra koncert w Polsce. Kiedy? 24 lutego 2019 r. w Łodzi. Sprzedaż biletów startuje w piątek.

Fani Nicki Minaj mają powody do radości. Popularna raperka po raz pierwszy wystąpi w Polsce.

Nicki Minaj w Polsce. Kiedy? Bilety

Nicki Minaj przyleci do Polski 24 lutego 2019 r. Zagra koncert w Łodzi, w Atlas Arenie. W ramach wspólnej trasy koncertowej artystka scenę połączy z Future, równie popularnym raperem. Kiedy będzie można kupić bilety?

Bilety na pierwszy koncert Nicki Minaj i Future w Polsce będzie można kupić od piątku, 15 czerwca, godz. 10:00. Nie podano jeszcze jednak ich cen. Bilety na koncert Nicki Minaj będą dostęne na www.eBilet.pl, www.bilety.imprezyprestige.com oraz w sieci salonów Empik.

Nicki Minaj w Polsce. Ceny biletów

Bilety na jedyny koncert Nicki Minaj & Future w Polsce można kupić w następujących cenach:

  • GC EE (Golden Circle Early Entrance - płyta / miejsca stojące najbliżej sceny z wcześniejszym wejściem) - 385 zł
  • GC (Golden Circle - płyta / miejsca stojące najbliżej sceny) - 355 zł
  • GA (General Admission - płyta/ miejsca stojące) - 229 zł
  • Trybuny (miejsca siedzące) - 225/345 zł
  • VIP - od 699 zł

Nicki Minaj w Polsce. Kim jest Future?

Future, który będzie towarzyszyć Nicki Minaj to amerykański raper znany przede wszystkim z hitu "Mask Off" czy "Low Life". Jest mocno związany ze światem hip-hopu. Współpracował z Drake'm czy Lil Waynem. 

 

Nicki Minaj to autorka popularnego hitu "Anaconda". Obecnie jest światowej sławy artystką, o której mówi się "królowa rapu". Jej piosenki osiągnęły miliardy wyświetleń na YouTubie. Współpracowała z największymi gwiazdami w świecie muzyki, m.in. z Beyonce, Arianą Grande, Davidem Guettą czy Madonną. Nicki Minaj słynie z kontrowersyjnego i szokującego wizerunku, a jej osobowość sceniczna zapewnia show na najwyższym poziomie.

Nicki Minaj i Eminem parą? 

Niedawno Nicki Minaj zapewniała, że "skończyła z mężczyznami", "nienawidzi ich" i chce być singielką. Ostatnio zaskoczyła swoich fanów, bo zdradziła, że spotyka się z Eminemem. Choć oboje piszą sobie komentarze na Instagramie, nie wydaje nam się, że raperzy tworzą związek. Eminem na jednym z ostatnich koncertów odniósł się do plotek, sugerując, że są to żarty. 

Wybieracie się na koncert?

JT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.