Kędzior i Kret mieli spinę w "Agencie". Teraz ich kontakty są dosyć specyficzne. Nagranie z ich spotkania trzeba zobaczyć

Piotr Kędzierski i Jarosław Kret nie mieli najlepszych stosunków, kiedy brali udział w "Agencie". Dzięki InstaStories dziennikarza możemy zobaczyć, że uległy one polepszeniu.

Kędzior i Jarosław Kret spotkali się na planie 2. edycji programu "Agent-Gwiazdy". Często dochodziło pomiędzy nimi do spięć. Jednak wygląda na to, że po zakończeniu zdjęć się zakolegowali. Film, który umieścił dziennikarz z ich spotkania na Instagramie, to prawdziwy hit.

Kędzior zjawił się na stołówce w Agorze, gdzie znajduje się siedziba "Rock Radia". Po wychwaleniu kanapek, które tutaj serwują, dostrzegł w oddali siedzącego Kreta.

On tu jest. On tu znowu jest. Dlaczego mnie to spotyka?! Jarek Kret! - mówił, udając panikę.

KędziorKędzior Screen z Instagram.com/ piotrkedzierski

Kędzior uznał, że powinien przeprosić Kreta za to, jak nazwał go w poprzednich relacjach. Przypomnijmy, że do stojącego przy windach pogodynka krzyczał z ukrycia "Parówa".

Powinienem go przeprosić, bo trochę nabroiłem. Krzyczałem do niego brzydkie słowo. Ci, co oglądają moje InstaStories, to pewnie pamiętają. Dlatego napiszę mu list, bo nie mam godności człowieka, żeby zrobić to osobiście - mówił szeptem.
Muszę tylko znaleźć kuriera, który to dostarczy - dodał.

O pomoc poprosił napotkaną w stołówce kobietę, która podrzuciła Kretowi list z przeprosinami. Pogodynek był "w szoku", kiedy dziewczyna przeszła obok niego i położyła mu bez słowa kartkę na stole.

Jarosław KretJarosław Kret Screen z Instagram.com/ piotrkedzierski

Kędzior wszystko rejestrował, ukryty za filarem. Obserwował, jak jego kolega nieśmiało sięga po list. Potem jednak podszedł do niego i ten odczytał, co było napisane.

PARÓWA - widniało na kartce.

Jarosław KretJarosław Kret Screen z Instagram.com/ piotrkedzierski

Jak widać, Kędzior uwielbia droczyć się z Kretem. To nie pierwszy raz, kiedy pogodynek występuje w jego InstaStories. Zapewniamy, że każdy z nagranych przez dziennikarza filmów jest utrzymany w podobnym tonie.

AW

Więcej o: