Pavlović skrytykowała taniec Gojdzia, a przy okazji wbiła szpilę Kretowi. "Chyba za dużo czasu spędziłeś z Jarkiem"

Mimo tego, że Jarosław Kret odpadł już z "Tańca z gwiazdami", w ostatnim odcinku nie zabrakło nawiązań do jego "umiejętności".

Jarosław Kret w "Tańcu z gwiazdami"odpadł już w drugim odcinku i to prawdopodobnie tylko dlatego, że w pierwszym nie była eliminowana żadna para. Prezenter pogody dał się poznać w programie jako osoba, której koordynacja ruchowa i umiejętności taneczne, delikatnie mówiąc, nie należą do najlepszych. 

Jednak jego ruchy tak bardzo zapadły w pamięć jurorom, że w piątkowym odcinku nie zabrakło porównań do jego tańca. Po quickstepie Krzysztofa Gojdzia i Waleriji Żurawlewej, Iwona Pavlović powiedziała, że czuła się, jakby to Jarosław Kret wrócił do programu.

Szanowni państwo. Ja myślałam, że Jarek Kret już odpadł z programu, a tu się wślizgnął w postać Krzysztofa, bo ja się idealnie tak samo ubawiłam, słuchaj. Idealnie! Koordynacja ruchowa, no muszę wykorzystać te ręce, brak szyi. No, heloł! Chyba dużo czasu spędziłeś z Jarkiem - zażartowała.

Jury programu 'Taniec z gwiazdami'Jury programu 'Taniec z gwiazdami' Screen z Ipla


Andrzej Grabowski podkreślił, że ich quickstep bardziej przypominał polkę.

I co z tego, że Iwona mówi, że nie bardzo, kiedy to było tyle radości!

Ostatecznie Gojdź i Żurawlewa dostali od jurorów tylko 18 punktów, ale dzięki głosom widzów przeszli do kolejnego odcinka.

Krzysztof Gojdź, 'Taniec z gwiazdami'Krzysztof Gojdź, 'Taniec z gwiazdami' screen z Ipla

Gojdź w trakcie programu i wcześniej na Instagramie zdradził, że honorarium za ten odcinek przekaże na Dom Samotnej Matki. Piękny gest!

Dzisiejsze honorarium za udział w programie przeznaczam na Dom Samotnej Matki na Białołęce. Dla dziewczyn, do których los się w życiu nie uśmiechnął. Bite, poniżane, szykanowane uciekły z dziećmi od swoich "mężów", aby szukać spokoju i normalnego życia. To dla Was dziewczyny dziś tańczę. Całe życie przed Wami! Szczęśliwe życie! - napisał.
 

Trzymamy kciuki za dalsze popisy taneczne Gojdzia. Historia programu pokazuje, że wcale nie trzeba być świetnym tancerzem, żeby zyskać sympatię widzów i przechodzić do kolejnych odcinków.

OG

Zobacz wideo
Więcej o: