Julia z "Projekt Lady" bardzo schudła i zmieniła wygląd. Teraz wiadomo, czemu to zrobiła. Przed nią zaskakujące wyzwanie

Julia Jaroszewska to jedna z tych uczestniczek "Projektu Lady", która wyszła na prostą i kompletnie odmieniła swoje życie. Teraz postanowiła wziąć udział w konkursie Miss Polonia swojego województwa.

Julia Jaroszewska dała się poznać jako ostra imprezowiczka, lubiąca skąpe ubrania i mocny makijaż, w 2. edycji programu TVN, "Projekt Lady". Jednak od czasów zakończenia show przeszła ogromną metamorfozę. Nie tylko zmieniła swój wygląd - bardzo schudła, ale i całe życie o 180 stopni. Próbowała również swoich sił w dziennikarstwie oraz w muzyce.

Przed nią kolejne wyzwanie. I to nie byle jakie! Julia Jaroszewska postanowiła wystartować w konkursie Miss Polonia Województwa Wielkopolskiego. Informacją podzieliła się na swoich profilach w mediach społecznościowych, przy okazji apelując o codzienne oddawanie na nią głosów.

Moi drodzy, przede mną kolejne wyzwanie. Biorę udział w konkursie Miss Polonia Województwa Wielkopolskiego (...). Jest to jeden z nielicznych konkursów, w których osoby o moim wzroście mogą wziąć udział, więc dlaczego by nie spróbować? - poinformowała na swoim Instagramie.
 

Na reakcję jej fanów nie trzeba było długo czekać. W swoich komentarzach wyrazili poparcie dla Jaroszewskiej i przy okazji poinformowali, że może liczyć na ich głosy.

Głos oddany! Powodzenia.
Trzymam kciuki.
Mam nadzieję, że wygrasz.

Julia Jaroszewska jakiś czas temu mocno schudła, co zawdzięcza regularnym, intensywnym treningom, z których relację zdaje na swoim Instagramie. Widać, że bardzo poważne potraktowała udział w konkursie i odpowiednio się do niego przygotowywała. Jak oceniacie jej szanse na zdobycie tytułu Miss Polonia Województwa Wielkopolskiego?

AG