Mila Kunis i Ashton Kutcher przyłapani na Kiss Cam podczas meczu hokeja. Jej reakcja najlepsza!

Mila Kunis i Ashton Kutcher na ostatnim meczu hokeja zostali przyłapani na Kiss Cam. To najsłodsze nagranie jakie widzieliśmy od dawna!

Mila Kunis i Ashton Kutcher są jedną z najbardziej lubianych par Hollywood. W poniedziałek poszli na randkę na mecz hokeja i zostali złapani na Kiss Cam. To nagranie jest słodsze niż możecie sobie wyobrazić!

>> ZOBACZ ZDJĘCIA <<

Kiedy ich twarze wyświetliły się na ekranie, Ashton porozumiewawczo zerknął na swoją żonę, która wyglądała na bardzo zszokowaną, gdy zobaczyła, że trafiło na nich. Roześmiała się a Kutcher przed pocałunkiem oblizał usta. Pocałunek nie trwał zbyt długo - Kunis nie mogła powstrzymać śmiechu i odsunęła się od Ashtona.

Ashton próbował wepchnąć język w gardło Mili. Roześmiała się a tłum oszalał. Wyglądało na to, że świetnie się bawili! - powiedziało anonimowe źródło magazynowi US Weekly.

Całe nagranie możecie zobaczyć poniżej.

 

Urocze, prawda?

Mila Kunis i Ashton Kutcher

Mila Kunis i Ashton Kutcher poznali się na planie serialu "Różowe lata 70-te". Od 2015 roku są małżeństwem. Mają dwójkę dzieci, córkę Wyatt Isabelle i syna, Dimitri Portwooda.

OG

Więcej o: