Rozenek na konferencji "Iron Majdan" w opiętych, skórzanych spodniach. Gdy stanęła bokiem... WOW. Mordercze treningi się opłacały

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pojawili się na konferencji poświęconej programowi "Iron Majdan". Całe show skradła "Perfekcyjna" i jej... wytrenowana pupa.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na ten dzień czekali z dużą niecierpliwością. W południe odbyła się konferencja prasowa z okazji premiery ich najnowszego, długo wyczekiwanego programu TVN pt. "Iron Majdan". Ważna okazja, to i stylizacje głównych bohaterów musiały być odpowiednie.

Małgorzata Rozenek założyła czarne, skórzane spodnie, do których dobrała granatową koszulę w grochy, zdobioną falbanami. Jednak uwagę zwracał przede wszystkim dół jej kreacji. Obcisłe spodnie idealnie podkreślały kształty "Perfekcyjnej". Spójrzcie tylko na jej pupę! Widać, że regularne, intensywne treningi nie poszły na marne.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Również Radosław Majdan postarał się o odpowiedni strój. Były bramkarz założył granatowy garnitur, a do niego koszulę w paski i sportowe buty.

Pierwszy odcinek programu "Iron Majdan" już w najbliższy poniedziałek, 05.03 o godz. 22.30 w stacji TVN. Planujecie oglądać?

AG