Kalicka pokazała "łóżkowe" zdjęcie z Musiałem. Podpis? WYMOWNY

Olga Kalicka opublikowała intymne zdjęcie z łóżka. Obok niej... Maciej Musiał. Aktorzy stanowią parę w serialu "Rodzinka.pl", ale czy naprawdę też są razem? Fani są przekonani, że tak!

Olga Kalicka i Maciej Musiał poznali się bardzo dawno temu, na planie serialu TVP, "Rodzinka.pl", gdzie aktorka wciela się w postać ukochanej gwiazdora. Teraz na swoim Instagramie opublikowała dość dwuznaczną fotografię.

Power couple - opisała zdjęcie młoda aktorka.

Część fanów potraktowała ten wpis jako oficjalne ogłoszenie, że Kalicka i Musiał są zakochani nie tylko w serialu, ale także w prawdziwym życiu.

Idealna para! Nareszcie.
Piękna z was para, pasujcie do siebie.
Uwielbiam was.

Już jakiś czas temu pojawiły się plotki, że tych dwoje spotyka się ze sobą także poza serialem. Musiał w jednym z wywiadów wyznał, że na początku znajomości nie lubił Kalickiej, podobno aktorka była dla niego niemiła. Z biegiem lat jednak przypadli sobie do gustu, pytanie tylko czy aż tak, żeby stworzyć związek?

Nam wydaje się, że młodzi aktorzy po prostu się przyjaźnią, mają dystans do świata i zażartowali sobie z fanów. A wy jak myślicie?

PC

Więcej o:
Komentarze (53)
Olga Kalicka pokazała "łóżkowe" zdjęcie z Maciejem Musiałem. Podpis? WYMOWNY
Zaloguj się
 • nigdywiecejslajdow

  Oceniono 46 razy 44

  Fani? Jacy, ..rwa, fani? Kto to jest i co w tym tak ważnego by dawać to na głównej G.pl?

 • Gość: typhoon

  Oceniono 20 razy 18

  Przecież to nie jest zdjęcie z łóżka. Siedzą na kanapce i w dodatku Tomek jest przecież normalnie ubrany, a dzidzia ma na sobie sukienkę.

 • shago0

  Oceniono 16 razy 14

  o bosze, co za dno

 • alicia.online

  Oceniono 13 razy 13

  Droga Gazeto Wyborcza. Nie wiem, kim jest Kalicka, nie wiem kim jest Musiał. Na portalu GW chcę poczytać bieżące informacje, komentarze, ew reportaże. Ale zniechęcają mnie takie artykuły w czołówce! Nie obchodzi mnie jak jakaś para wygląda w łóżku, podobnie jak kreacja ślubna nieznanej mi pani Ratajkowski, o której jest artykuł obok. Macie oddzielne zakładki na plotki i tam sobie to piszcie, a nie na stronie głównej!!!

 • Gość: gość

  Oceniono 14 razy 12

  Mam wrażenie, że Musiał skapcaniał odkąd stał się dojrzalszy. Za nastolatka wyglądał lepiej i w ogóle. No cóż, widocznie musiał.

 • Gość: K

  Oceniono 13 razy 11

  On jest kompletnie aseksualny.

 • Gość: Ged

  Oceniono 13 razy 9

  gwiazdora?..ja pierdziulę... zaledwie aktora

 • gronostaj8

  Oceniono 8 razy 8

  To żadne intymne zdjęcie - siedza na kanapie, w UBRANIU. Co tu jest intymnego?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX