Katy Perry wróciła do Orlando Blooma! "Próbowała, ale nie może o nim zapomnieć"

Katy Perry i Orlando Bloom po roku od rozstania znowu są razem. Ich uczucie odżyło, gdy przypadkiem spotkali się na urlopie.

Zagraniczne media donoszą, że Katy Perry postanowiła dać swojemu byłemu partnerowi drugą szansę. Wokalistka i Orlando Bloom rozstali się w lutym 2017 roku.

Ich związek wyglądał wówczas na bardzo udany. Para nie tylko wyglądała razem pięknie, wydawało się, że łączy ich prawdziwe, namiętne uczucie. Jednak parze od początku nie wróżono długiego związku.

Katy Perry nigdy nie miała szczęścia do mężczyzn, a Bloom po rozwodzie z Mirandą Kerr 2013 roku zmieniał partnerki "jak rękawiczki". Przewidywania fanów okazały się niestety trafne i para po roku ogłosiła rozstanie. 

Teraz dowiadujemy się, że może jednak łączy ich prawdziwa miłość, bo najwidoczniej nie potrafią bez siebie żyć

Znów są razem. Katy chce być pewna, że tym razem się uda. Próbowała, ale nie może o nim zapomnieć. Za bardzo jej na nim zależy - możemy przeczytać w magazynie "The Sun".

Uczucie między wokalistką i aktorem odżyło na nowo w miejscowości Malediwach. Do spotkania doszło przypadkiem, bo obydwoje wybrali się tam na urlop. Wakacyjna atmosfera na pewno wpłynęła na tych dwoje i podsyciła atmosferę. 

Para tym, ma zamiar zadbać o prywatność i nie ujawniać szczegółów swojej relacji. Oby pomogło im to w utrzymaniu związku. Trzymamy kciuki!

PC

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.