Boczarska na spacerze z dzieckiem. Spójrzcie, jak wygląda! To jedna z najnormalniejszych matek show-biznesu

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk w połowie grudnia zostali rodzicami Henryka. Macierzyństwo wyraźnie służy aktorce.

Magdalena Boczarska niedawno została po raz pierwszy mamą. Co prawda do tej pory jeszcze nie pokazała, jak wygląda jej syn, ale co jakiś czas umieszcza w sieci zdjęcia ze spacerów. Dzięki temu możemy zobaczyć, że macierzyństwo bardzo jej służy, a aktorka promienieje.

Boczarska jest jedną z tych gwiazd, które nie potrzebują tony makijażu i pięknych ubrań, żeby wyglądać dobrze. Aktorka jest naturalnie piękna i nawet w zwykłych, codziennych stylizacjach prezentuje się świetnie. Nie inaczej jest tym razem. W grubej czerwonej kurtce i podwiniętych dżinsach wygląda bardzo normalnie i trudno rozpoznać w niej jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu.

 

Aktorka poza tym nie wymienia co chwila wózka, w którym wozi Henryka. Na zdjęciach możemy zobaczyć, że wybrała model Dubatti, którego cena w zależności od koloru waha się w granicach 4 500 zł.

Nic więc dziwnego, że internauci zostawiają pod zdjęciami świeżo upieczonej mamy wiele komplementów. A wy co o tym myślicie?

AW