Jan Nowicki znów się ożenił. Tym razem w wielkiej tajemnicy. Dopiero teraz zdradza, kim jest jego nowa miłość

Jan Nowicki ponownie się ożenił. Dopiero po czasie zdradził, że wziął potajemny ślub i wyznał, kim jest jego nowa partnerka.

Jan Nowicki w 2015 roku rozwiódł się z Małgorzatą Potocką, z którą był w związku małżeńskim przez 6 lat. Jak się okazuje, już rok po rozwodzie aktor ponownie stanął na ślubnym kobiercu. Nowicki dopiero niedawno wyznał w magazynie "Pani", że wziął potajemny ślub. Dla nowej miłości zdecydował się wyprowadzić z ukochanego Krakowa do Kielc.

Pojawiło się na moim horyzoncie miasto Namysłów. Tam spotkaliśmy świetnego gościa Julka Kruszyńskiego - burmistrza, którego poprosiłem: Zrób nam tutaj ślub, o którym się nikt nie dowie. I on wszystko zorganizował. Przyjechali poeta Muniek Staszczyk i Jacek Bławut, wspaniały reżyser. Moi przyjaciele, których kocham i podziwiam. To było rok temu. I zostałem mężem i przeniosłem się do Kielc. Jestem szczęśliwy - zdradził Nowicki.
Gdy wyjeżdżam teraz z Krakowa, towarzyszy mi uczucie ulgi, ale głównie z tego powodu, że obok mnie siedzi Ona - ktoś, kogo mam nadzieję trzymać za rękę wtedy, kiedy poczuję ten prawdziwy i ostatni chłód - dodał. 

Nowicki w wywiadzie nie zdradził tożsamości partnerki. Cały czas mówił na nią "Ona". Dziennikarze szybko wywnioskowali, że chodzi o jego asystentkę, czyli Annę Kondratowicz. 

Teraz spotkałem Kogoś. To nie jest pierwsza miłość, to jest ostatnia miłość. Ten Ktoś parę lat temu zaczął przepisywać teksty do mojej książki. Zauważyłem, że ma szczególny ogląd świata, inteligencję i ogromną wrażliwość na ludzi, zwierzęta, słowo. W pewnym momencie pomyślałem, że to może być to - mówił aktor.

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć szczęścia na nowej drodze życia!

MT

Więcej o: